Bezproblemowe przeprowadzki w Trójmieście

Przez kilka lat mieszkaliśmy z moim mężem u moich rodziców. Wtedy jeszcze byliśmy tylko narzeczeństwem i zaplanowaliśmy sobie, że po ślubie na pewno pójdziemy na swoje i będziemy samodzielni. Z rodzicami jest dobrze, ale wiadomo, że zawsze najlepiej jest mieszkać bez nich. Przynajmniej nikomu się nie przeszkadza.

Przeprowadzamy się z mężem

przeprowadzki w TrójmieścieMieszkanie mieliśmy już zarezerwowane, jednak zapomnieliśmy o najważniejszym, czyli o transporcie wszystkich naszych rzeczy o niego. W ostatniej chwili wyszukiwaliśmy różne oferty przeprowadzki w Trójmieście z dużymi samochodami do transportu. Mieliśmy bowiem mieszkając u rodziców praktycznie całe piętro dla siebie, więc i wyposażenie było nasze własne. Trzeba było przewieźć lodówkę, pralkę i kanapę. Resztę zostawiliśmy rodzicom, ale takie podstawowe rzeczy musieliśmy obowiązkowo ze sobą wziąć. Przyjechała więc do nas firma transportowa, która zajmowała się przewożeniem wszystkiego. Najwięcej jednak zajmowały nasze ciuchy, których nazbierało się tyle worków, że aż byłam zdziwiona, że mam tyle ubrań. Odzież męża była w o wiele skromniejszych torebkach. Trzeba było powkładać do kartonów prezenty ze ślubu, bo dostaliśmy różne zestawy talerzy i szklanek ozdobnych, całe serwisy, więc odpowiednio trzeba było je zamortyzować, żeby nie uległy zniszczeniu w transporcie. Mąż miał też swoje kolekcjonerskie figurki, które również skrupulatnie pozawijał. Bardzo szybko się ze wszystkim uwinęliśmy i panowie wnieśli wszystko do auta.

Okazało się, że pracownicy firmy transportowej wszystko jeszcze dokładnie zawinęli taśmą i mieli jeszcze zapasowe kartony w razie czego, tak więc ich przygotowanie do pracy było naprawdę profesjonalne, to im się chwali. Wszystko udało się dowieźć do nowego mieszkania w nienaruszonym stanie.