Biorezonans a pasożyty

Biorezonans jest metodą badań i terapii wykorzystywaną w medycynie alternatywnej. Niestety w związku z tym, że nie została ona potwierdzona przed naukowców, wciąż wierzy w nią niewiele osób. Jednak zanim zbudujemy na ten temat własną opinię, warto jest poznać dokładnie metodę.

Na czym polega biorezonans?

tani biorezonans na pasożytyZwolennicy biorezonansu oraz medycyny alternatywnej zgodnie podkreślają, że biorezonans pozwala na zobrazowanie naszego stanu zdrowia. Mówi się o tym, że wszystkie patogeny wytwarzają drgania o określonych częstotliwościach. Dzięki temu możliwe jest określenie, które z nich zaatakowały nasz organizm. Nie jest trudno znaleźć tani biorezonans na pasożyty. Jednak zanim zdecydujemy się na tę metodę, powinniśmy poznać mechanizm jej działania. Mówi się o tym, że terapia biorezonansowa pozwala na zneutralizowanie drgań wytwarzanych przez czynniki patogenne. Służy do tego specjalnie skonstruowane urządzenie, generujące fale elektromagnetyczne. Mówi się, że za pomocą odpowiednio dobranej częstotliwości możemy uszkadzać struktury patogenów. Dzięki biorezonansowi możemy pozbyć się pasożytów, które są dla nas naprawdę ogromnym zagrożeniem. Nie należy bać się metody biorezonansu. Terapia odbywa się na siedząco, a jedyna rolą pacjenta jest trzymanie w dłoniach elektrod. Czasami podczas badania pacjent może odczuwać rozdrażnienie lub mrowienie w rękach. Nie należy się tym przejmować, ponieważ jest to naturalne zjawisko. Całe badanie może trwać nawet dwie godziny.

Pamiętajmy o tym, aby nie mylić biorezonansu z rezonansem magnetycznym. Biorezonans jest jedynie metodą, na której bazuje medycyna alternatywna. Jak powszechnie wiadomo ma ona swoich zwolenników i przeciwników. Zwróćmy również uwagę na to, że nie ma żadnych badań, potwierdzających skuteczność tej metody.