Botoks

Botoks dla wygody

Nie wiem czemu, ale nigdy nie podobała mi się moja twarz. Była jakaś taka bez życia i jędrności. Postanowiłam zafundować sobie botoks, chociażby na czoło, by poczuć się ze sobą lepiej.

Botoks – pomaga kobietom

BotoksWybór miejsca padł na Bydgoszcz, bo nie dość, że blisko, to jeszcze dobrzy fachowcy. Czytałam trochę opinię i podjęłam decyzję. Myślę, że medycyna estetyczna jest w sam raz dla mnie. Najpierw zrobiono mi usg, aby poznać poszczególne rozłożenie mięśni. Pani była bardzo kompetentna, ale ja im bliżej było do zabiegu, tym mocniej się stresowałam. Chciałam w końcu coś zmienić i poprawić swój wygląd. Wiele osób ostrzegało mnie przed tym, mówili, że jest to zbyt inwazyjne, i potem twarz mi zwiędnie. To znaczy tak oklapnie. I będę wyglądać gorzej niż wcześniej. Usłyszałam, że jest to bzdura. Bierze się ta plotka z tego, że gdy już zrobimy sobie zabieg, to przez jakiś czas wyglądamy idealnie, i gdy z nas schodzi i wracamy do starego wyglądu, nie możemy się do niego z powrotem przyzwyczaić. Mogę sobie pozwolić na poprawienie go za jakiś czas, więc zainwestowałam w to. Chciałabym wyglądać jak moje młode koleżanki w pracy, za którymi oglądają się mężczyźni. Jestem trochę samotna, więc taka zmiana nadała by mi przynajmniej pewności siebie.

Zabieg przeszedł prawidłowo, już nie wyglądam jak swoja własna babcia. Gdy szłam przez miasto czułam na sobie wzrok mężczyzn. W końcu zaczynam się podobać. Nawet poznałam pewnego faceta w kolejce po zakupy. Umówiliśmy się na kolację. Może w końcu coś w moim życiu ruszy do przodu.

Więcej o botoksie można znaleźć na stronie kliniki Medevaq z Chełmna, ul. Plac Rydgiera 1