Catering z grillowanym jedzeniem

Wraz z nadejściem wiosny coraz częściej planuje się imprezy plenerowe, w tym pikniki, garden party czy inne rodzaje eventów plenerowych. Z tego powodu konieczne bywa przygotowanie w tym celu jedzenia dla znacznej ilości osób. Czy warto w takim przypadku skorzystać z obsługi gastronomicznej imprez, nawet jeśli planujemy zorganizowanie grilla i spędzenie miło czasu na świeżym powietrzu?

Korzystamy z usług cateringu

catering grillFirmy usługowe, które zapewniają w pełni kompleksową obsługę gastronomiczną imprez, w większości przypadku oferują bardzo bogate menu piknikowe. W takich wypadkach uwzględniany jest zarówno charakter imprezy, jak również gusta uczestników. Popularne jest zarówno menu bankietowe, menu dla dzieci, menu biesiadne, jak i rosnącym zainteresowaniem cieszą się grille. W takim wypadku to pracownicy firmy cateringowej dowożą sprzęt i zajmują się zapleczem technicznym, jak również dostarczają namioty, hale namiotowe, zadaszenia czy stoły i ławy. Coraz popularniejszą usługą staje się catering grill. Dzięki temu nie musimy przygotowywać znacznej ilości jedzenia samodzielnie, ponieważ mamy możliwość skorzystania z profesjonalnie przygotowanych posiłków. W przykładowym menu znajdziemy marynowane mięsa, szaszłyki, kiełbasy, kaszanki, ryby, golonki czy grillowane warzywa. Oprócz dań z grilla często oferta uzupełniana jest o przystawki i różnego rodzaju dodatki.

Oprócz usługi cateringu na grilla dla osób dorosłych, możliwe jest także zamówienie specjalnego menu dla dzieci. Uwzględnia ono szczególne zapotrzebowanie na znacznie delikatniejsze mięsa, brak tak dużej ilości przypraw oraz niewielkie porcje. Dzięki temu w czasie imprezy również dzieci mogą zdjęć smacznie i w pełni zadowolić się takimi posiłkami, które zostały przygotowane specjalnie z myślą o nich.