klocki lego

Co powinno być w świetlicy szkolnej czyli klocki lego

Młodsze dzieci, które są zapisane do świetlicy szkolnej, bardzo często muszą długo czekać na swoich pracujących rodziców. W tym czasie bardzo często są zmuszane przez nauczycieli pracujących w świetlicy do nauki.

Klocki lego i dobra oferta dla szkół

klocki legoNiestety, lekcje już się skończyły, a dziecko też musi odpocząć. Świetlica szkolna powinna posiadać szeroki wybór zabawek. Powinny tam się znajdować kredki, gry planszowe, puzzle trefl oraz klocki. Wyżej wymienione zabawki, przyczyniają się do rozwoju małego człowieka. Nie każdą szkołę stać na drogie zabawki, ale „klocki lego sklep” proponuje swoim klientom bardzo dobrą ofertę. Kiedyś nawet były zniżki dla szkół, które kupowały produkty na masową skalę. Bywa czasami, że do świetlicy są przynoszone zabawki, z których dzieci już nie korzystają. Kiedyś, pewien rodzic który posiadał firmę „zabawki edukacyjne sklep”, przyniósł do szkoły swojego syna chyba z pięćdziesiąt różnych zabawek. Taki gest się bardzo liczy, ponieważ nauczyciele zupełnie inaczej patrzą wtedy na ucznia, którego rodzic był hojny. Prowadząc internetowy sklep z zabawkami jesteś w stanie pomóc nie tylko szkole, ale i własnemu dziecku, ponieważ masz szeroki dostęp do różnych interesujących gier edukacyjnych. Odpowiednie wyposażenie świetlicy szkolnej to podstawa. Tutaj dzieci nie tylko odrabiają lekcje i się uczą, ale także spędzają swój wolny czas.

W końcu to nie jest ich wina, że rodzice są zmuszeni do pracy w takich godzinach, a nie innych. Ktoś musi zarobić na zabawki i edukację dziecka, natomiast szkoła powinna pomóc w jego rozwoju.