fotografia biznesowa

Czy można zarobić na fotografii biznesowej?

Nazywam się Jan i dość często w wolnym czasie sobie dodatkowo dorabiam. Dodatkowe pieniądze zawsze się przydadzą. Interesuje mnie fotografia artystyczna, którą traktuję jako hobby, ale nie sądziłem, że mogę na tym jeszcze zarobić kasę.

Fotografia biznesowa cieszy się dużym  zainteresowaniem

fotografia biznesowaKiedyś zgłosiło się do mnie jakieś studio fotograficzne z Warszawy, gdzie widzieli moje foty i chcieli podjąć ze mną współpracę. Zgodziłem się od razu. Mieszkam pod Warszawą, więc jeżeli chodzi o dojazd to nie było żadnego problemu. Na spotkanie pojechałem na następny dzień. Rozmowę miałem z właścicielem, który pytał, czy też interesuje mnie fotografia biznesowa, ponieważ mają na to bardzo dużo zleceń. Mam duże doświadczenie i powiedziałem, że to nie stanowi dla mnie żadnego problemu, ponieważ wiem, jakie wymogi muszą być spełnione, aby fotografia biznesowa była prawidłowo wykonana. Pracę zacząłem od zaraz. Od razu dostałem kilka zleceń. Była nich też między innymi fotografia artystyczna, więc od niej zacząłem, bo miałem mnóstwo ciekawych pomysłów. Okazało się, że studio fotograficzne, w którym mnie zatrudniono należy do ojca mojego kolegi ze studiów, więc od razu się z nim skontaktowałem. Dziwiłem się, że on tam nie pracuje. Kolega powiedział, że ma w Warszawie swoje studio fotograficzne, ponieważ chciał działać na własną rękę.

Umówiliśmy się, że jak będę w Warszawie to się spotkamy, żeby powspominać stare dobre czasy. Zawsze się lubiliśmy i ucieszyłem się, że możemy się spotkać. Od studiów już minęło sporo czasu, więc było o czym opowiadać.