Czy opłaca się kupować kuchnię na wymiar?

Zanim zdecydowałam się na to jak będzie wyglądać moja kuchnia miałam duży dylemat czy nie zatrudnić do pomocy kogoś, kto zna się na tym trochę lepiej niż ja – na przykład lokalnego architekta wnętrz. Okazało się jednak, że taka usługa znacznie przekracza moje dochody i nie mogę sobie na to pozwolić.

Skorzystałam z usług krakowskiej firmy produkującej kuchnie na wymiar

krakowskie kuchnie na wymiarOstatecznie zdecydowałam się na zakup kuchni pod wymiar. Najpierw jednak przez długi czas porównywałam oferty konkretnych firm i ceny ich usług, a dopiero po miesiącu zdecydowałam się na jedną z nich, która szczególnie mi odpowiadała. Przede wszystkim miała ona bardzo ciekawą, konkurencyjną cenę, co szczególnie mnie do niej przekonało. Z czasem dowiedziałam się również, że był to bardzo dobry wybór. Firma od początku do końca opiekowała się projektem mojej kuchni. Pracownik szczegółowo zapoznał się z moimi oczekiwaniami oraz zdobył potrzebne do stworzenia mojej wymarzonej kuchni wymiary. Szczegółowo doradzał mi, co będzie lepsze do zastosowania w takim pomieszczeniu i za pomocą wspólnych, gorących negocjacji doszliśmy do obopólnego konsensusu. Jeszcze przed otrzymaniem zamówionych mebli byłam przekonana, że krakowskie kuchnie na wymiar to kwintesencja profesjonalizmu. Wcale się nie myliłam – dostarczone do mnie produkty były bardzo wysokiej jakości, a każdy element został szczegółowo dopracowany. Wszystko składało się na idealną całość i wyglądało zniewalająco. Byłam zadowolona z efektu do granic możliwości.
Uwielbiam korzystać z mojej kuchni, bo bardzo dobrze mi się przy niej pracuje. Jest idealnie stworzona pod mój wzrost i pod wymiary całego pomieszczenia – wszystko zostało idealnie dopasowane. Bardzo się cieszę, że zrezygnowałam z doradztwa architekta, bo to co otrzymałam w ramach współpracy z tą firmą okazało się znacznie lepszym rozwiązaniem.