Czym odmładzane są usta?

Z reguły, gdy udajemy się na zabieg kosmetyczny lub taki, który zalicza się do medycyny estetycznej, nie zajmujemy naszej uwagi zbytnio preparatami, stosowanymi przez specjalistę. Raczej zdajemy się na jego doświadczenie i umiejętności, w pełnym zaufaniu umożliwiając wykonanie zabiegu. W poniższym tekście przybliżę wam choć trochę jeden z preparatów stosowanych do zabiegów na ustach.

Delikatny wypełniacz do ust od Juvederm

juvederm ultra smile wypełniaczPreparatem, na którego właściwościach skupię swoją uwagę w poniższym tekście, jest preparat Juvederm Ultra Smile wypełniacz do ust. Jest to środek, który został stworzony, by umożliwić właściwe modelowanie, korektę i odmładzanie ust. Jego cechą szczególną, która ułatwia specjalistom pracę nad wyglądem naszych ust, jest delikatna i jedwabista konsystencja gładkiego, ze względu na swoją jednorodność, i plastycznego żelu. Dzięki temu, specjalista wykonujący zabieg, po dokonaniu iniekcji, czyli wstrzyknięcia preparatu, ma możliwość subtelnego i precyzyjnego korygowania wszelkich niedoskonałości, rozprzestrzeniając preparat w ustach w sposób równomierny. To wszystko składa się na otrzymanie naturalnego wyglądu ust i całkowitej ich gładkości. Nie bez znaczenia jest również fakt, iż możliwość łatwego rozprowadzenia preparatu przekłada się na szybkie uzyskanie pożądanych efektów objętości i świeżości ust. Dodatkowo efekt ten, dzięki zastosowaniu odpowiedniego kwasu hialuronowego w składzie preparatu, cechuje się trwałością nawet do roku czasu.

Zabieg iniekcji preparatu od Juvederm dla pacjenta przebiega niemal bezboleśnie, ponieważ producenci, zdając sobie sprawę z uwrażliwienia ust, w składzie preparatu zadbali o obecność środka znieczulającego. Dzięki temu nie czujemy bólu ani w trakcie zabiegu, ani po jego zakończeniu.