Dobry ośrodek kolonijny

W tym roku doszłam do wniosku, że moja córka jest już na tyle duża, że mogłaby pojechać gdzieś na kolonie. Co prawda w tamtym roku już niektóre jej koleżanki wyjechały same na kolonie czy obozy ale ja wtedy myślałam, że jest jeszcze za to za mała.

Córka jedzie po raz pierwszy na kolonie

baza ciekawych ośrodków kolonijnychJednak ona tak naprawdę bardzo rzadko przebywała do tej pory poza domem. I uważałam po prostu, że jest jeszcze nie gotowa na taki wyjazd. Jednak w tym roku zauważyłam, że zrobiła się już bardziej samodzielna i dojrzała. Stwierdziłam też że może gdzieś pojechać. Najbardziej chciałabym żeby pojechała na kolonie nad morze bo jest ram blisko. A gdyby była taka konieczność i trzeba byłoby ją stamtąd zabrać to nie trzeba byłoby długo jechać. Sprawdzałam w internecie jak wygląda baza ciekawych ośrodków kolonijnych bo zależy mi na tym żeby córka pojechała tam gdzie będą odpowiednie warunki. Wolę zapłacić więcej za lepsze warunki niż gdyby miał to być tani wyjazd i miało by być średnio. W internecie znalazłam wiele ciekawych miejsc dla dzieci. Ta baza ośrodków kolonijnych jest teraz niezwykle nowoczesna. Wygląda zupełnie inaczej niż wtedy gdy to ja jeździłam na kolonie. Dzieci w tych ośrodkach mają naprawdę świetne warunki. Jest też dużo łazienek co jest również ważne. Ośrodki te mają place zabaw, które są bardzo dobrze wyposażone. Szczególną uwagę zwróciłam na jedne ośrodek, w którym to był nawet mały basen. Czyli dzieci wtedy gdy nie będzie zbytnio plażowej pogody mogą spędzić czas w tak samo ciekawy sposób.

Wybrałam w sumie jeden ośrodek kolonijny. I córka pojedzie tam ze swoją ulubioną koleżanką. Ona w tamtym roku już tam była i wiem, że było tam bardzo dobrze. Do tego w tym ośrodku na miejscu jest też kuchnia gdzie jest serwowane bardzo dobre jedzenie. Takie jakie dzieci lubią.