Domy prefabrykowane potrzebne od zaraz.

Mieszkaliśmy z teściową. Wyjątkowo tragiczna kobieta. Co chwila rzucała jakieś kąsliwe uwagi, i krytykowała nas. Do tego była bardzo próżna. Chwaliła się, że z siostrą mają domy pasywne, bo są takie rozważne w wydawaniu pieniędzy.

Domy prefabrykowane – budowa jest najkrótsza

Domy prefabrykowaneZaczęłam interesować się różnymi domami akurat, bo planowałam kupienie czegoś, bo miałam jej dosyć. Mieliśmy już działkę od jakiegoś czasu,ale stała pusta. Oglądałam domy prefabrykowane, bo ich powstanie trwa najkrócej. Dam każde pieniądze, by się uwolnić od tej jędzy. Fakt, domy szkieletowe były tańsze, ale wybrałam tę pierwszą opcję. Przeglądałam też domy w Solcu, bo można by zdecydować się na coś gotowego. Jednak co nasze, to nasze. Z nią nie dało się już wytrzymać. Mój facet mówił, że to normalne, że ona już taka jest, ale nie chce nic złego. Przy nim jeszcze nie było aż tak źle. Natomiast, jak zostawałam z nią sama, a on szedł do pracy, to wyzywała mnie od nierobów. Twierdziła, że jej syn tak ciężko pracuje, a ja wykorzystuje jego pieniądze, i przeznaczam na głupoty. Parę sytuacji jakoś przemilczałam. Teraz zaczęłam się buntować, i czasem jej się coś odgryzę, więc zaczęły się ostre kłótnie. Mój mąż chociaż miał okazję zobaczyć swoją mamusię w akcji. Więc nie protestował, gdy tak bardzo nalegałam, na nasze własne mieszkanie. Powiedziałam mu, że ma wybierać, albo ona, albo ja. Później żałowałam tych słów, nigdy nie powinnam stawiać go w takiej sytuacji. Przeprosiłam oczywiście, a on zrozumiał swój błąd. Teściowa była wyraźnie niezadowolona, że bardziej polega na mojej opinii niż na jej. Na każdym kroku wynajdywała coś, co zrobiłam źle. Nawet wchodziła nam do pokoju, i narzekała, że jak mogę mieć taki bałagan, i, że nie potrafię zadbać właściwie o męża. Wysyczałam jej, że akurat dbam o niego dobrze, ale nie będę mu wszystkiego podtykać pod nos, jak ona.

Bo zawsze tylko kanapeczki, i soczki, kawki, żeby był zadowolony. Obraziła się na mnie, i chociaż przez jakiś czas miałam spokój. Ale nie mogę się doczekać, jak w końcu odetchnę z ulgą i się od niej uwolnię.

Więcej o domach prefabrykowanych można znaleźć na: www.domyidomki.com