Dron jako doskonały prezent

Początkowo wykorzystywane były jedynie w wojsku, dziś drony zawładnęły światem i są z chęcią kupowane nie tylko przez zawodowych fotografów, ale również zwyczajnych ludzi. Ponadto na rynku dostępne są także świetnej jakości modele zabawkowe, które mogą okazać się doskonałym prezentem świątecznym.

Najlepszy dron na początkujących

hubsan x4 h107pZ racji tego, że mój syn potrafi mieć dosyć oryginalne pomysły związane z prezentami świątecznymi, czy urodzinowymi, zawsze, co roku pytam go już we wrześniu co chciałby dostać na gwiazdkę. Nastolatkowie słyną właśnie ze swojej pomysłowości, zatem chciałam sobie dać wystarczającą ilość czasu na zrealizowanie życzenia. Tego roku mój syn poprosił mnie o drona. Nie zdziwił mnie ten pomysł zważywszy na popularność, jaką drony zdobyły ostatnimi czasy. Okazało się jednak, że na profesjonalnego drona potrzebne jest specjalne pozwolenie oraz szkolenie. W dodatku ceny profesjonalnych dronów były stanowczo poza zasięgiem mojego budżetu. Szukając jednak informacji w internecie na ten temat, dowiedziałam się, że istnieją także malutkie drony przeznaczone do zabawy, którymi mogą bawić się w bezpieczny sposób także dzieci. Jednym z takich dronów na które natrafiłam był hubsan x4 h107p i przyznam, że ten model bardzo mi się spodobał. Nie tylko ze względu na niską cenę. Wyglądał bardzo solidnie, a przy tym mieścił się w dłoni. Był także przeznaczony dla osób dopiero rozpoczynających zabawę z dronami, a zatem był idealny dla mojego syna.

Kiedy syn odpakował prezent, zaczął wręcz skakać ze szczęścia wyjaśniając, że właśnie o takim dronie marzył. Od razu zajęli się z mężem zabawą i jak się okazało, dron posiadał nawet specjalny tryb dla początkujących, dzięki czemu obaj mogli nauczyć się posługiwać nowym dronem, a z biegiem czasu przełączyć go na tryb profesjonalny w celu zaawansowanej zabawy.