Gdzie iść na sylwestra w dolnośląskim?

Zbliżał się nowy rok. Uwielbiamy z żoną świetnie się bawić, dlatego na tę noc postanowiliśmy zostawić dzieci u dziadków i wybrać się na bal sylwestrowy. Musieliśmy tylko znaleźć odpowiednią salę bankietową, gdzie odbywa się jakaś dobra impreza. Zależało nam na dobrej zabawie i pysznym jedzeniu. Zbliżał się grudzień, więc był już najwyższy czas na to, żeby się na coś zdecydować.

Znalazłem dobrą i polecaną salę na sylwestra

sala na sylwester DolnośląskiePoszukiwania odpowiedniego miejsca rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: sala na sylwester Dolnośląskie, i zaczęliśmy przeglądać oferty. Znaleźliśmy kilka które nam się podobały i wybraliśmy jedną, która najbardziej spełniała nasze oczekiwania. Była to polecana i rekomendowana sala bankietowa, w jednej z bardziej znanych restauracji na dolnym śląsku. Oferta imprezy sylwestrowej zapowiadała się imponująco. Cena za parę była dość przystępna, a nawet niska w porównaniu z innymi salami bankietowymi w okolicy. Organizatorzy zapewniali gościom sporo atrakcji. Przede wszystkim miała grać orkiestra na żywo. Do tańca przewidziana była osobna i przestronna sala taneczna. O północy nie mogło zabraknąć pokazu sztucznych ogni i rac dymnych. Do tego był przewidziany tort i lampka szampana dla każdego. W cenie było także pięć ciepłych posiłków oraz zimne przekąski na stołach przez całą noc, oraz ciepłe i zimne napoje.

Zdecydowaliśmy się od razu zarezerwować dwa miejsca w tej sali bankietowej na sylwestra. I jak się okazało to był świetny wybór, ponieważ zabawa była naprawdę przednia. Świetnie się bawiliśmy, a serwowane jedzenie były naprawdę pyszne. Wszystko było dobrze zorganizowane. Sala taneczna była na tyle duża, że mimo dużej liczny gości nikt nie deptał sobie po palcach. Towarzystwo było kulturalne i grzeczne.