Hurtownia artykułów pracowniczych

Co jakiś czas wymienialiśmy wyposażenie pracownicze w zakładzie. Było to potrzebne zwłaszcza z powodu warunków na stanowiskach pracy, które wywoływały bardzo szybkie zużywanie się odzieży, oraz skracały żywotność filtrów do masek ochronnych. Jeszcze do niedawna zaopatrywaliśmy się w lokalnych sklepach z wyposażeniem pracowniczym.

Najlepsza hurtownia z wyposażeniem BHP

sprzęt bhp hurtowniaMusieliśmy jednak zmienić miejsce w którym kupowaliśmy sprzęt przede wszystkim z racji iż w małych sklepach z reguły nie było wyposażenia o najwyższej jakości, a jeśli już to było ono dostępne w bardzo małych ilościach, wystarczających ledwie dla kilku pracowników. Ilości wyposażenia w lokalnych punktach również nie były szczególnie imponujące, przez co wielokrotnie musieliśmy odwiedzać kilka takich, by kupić wymaganą ilość odzieży czy wyposażenia. Pokierowano nas natomiast do bardzo renomowanej hurtowni z wyposażeniem pracowniczym, która działa w okolicy od niedawna, aczkolwiek już zdążyła wyrobić sobie bardzo dobrą renomę. Oferta hurtowni jest obszerna i obejmuje wszelkiego rodzaju odzież i wyposażenie BHP, przeznaczone do pracy w najróżniejszych warunkach. Sprzęt BHP hurtownia może również zamówić na życzenie klienta, jeśli dany artykuł nie znajduje się w stałej ofercie sprzedaży. Taka możliwość umożliwiła nam zamówienie wielu artykułów które są zbyt wyspecjalizowane by mogły być w stałych ofertach sklepów.

Rzadko zdarza się by hurtownia nie miała wystarczającej ilości artykułów, więc większość problemów jakie mieliśmy z dostępnością wyposażenia do tej pory przestała nas dotyczyć po zmianie dostawcy sprzętu. Hurtownia prowadzi również własne dostawy, choć w naszym przypadku nie skorzystaliśmy z nich, gdyż towar zawsze odbieramy osobiście, i testujemy na miejscu by wykryć wszelkie wady fabryczne.