Jaką dietę odchudzającą wybrać?

Z moją siostrą zawsze lubiłyśmy konkurować w wielu dziedzinach. Zawsze jednak była to zdrowa dawka konkurencji, a nie wyścig szczurów. Tym razem postawiłyśmy na odchudzanie z jedną małą różnicą, która sprawiła, że moja siostra bezsprzecznie wygrała.

Doskonałe diety odchudzające w Warszawie

dieta odchudzająca WarszawaPewnego dnia zgodnie stwierdziłyśmy, że nieco nas więcej niż rok temu i z tego powodu zaczęłyśmy obmyślać różnego rodzaju diety. Chciałyśmy chudnąć wspólnie, jednak nie do końca dogadywałyśmy się w kwestii sposobu na schudnięcie. Z tego też względu założyłyśmy się o to, że ta która szybciej zrzuci niezbędne kilogramy wygrywa, a przegrany… stawia pizze i obserwuje jak wygrany ją je. Ja postanowiłam po prostu zacznę mniej jeść i ćwiczyć, zaś moja siostra stwierdziła, że przyda jej się profesjonalna dieta odchudzająca Warszawa ma mnóstwo doskonałych dietetyków, dlatego byłam ciekawa, czy siostrze rzeczywiście uda się szybciej zrzucić kilogramy bez ćwiczeń i na samej diecie. Zauważyłam, że moja siostra zaczęła strasznie często jeść, a na moje pytające spojrzenie odpowiadała, że robi wszystko zgodnie z poradami dietetyka. Zaczęłam ją podejrzewać o to, że jednak do żadnego z nich się nie udała, jednak kiedy zauważyłam, że moja siostra rzeczywiście zaczęła chudnąć, byłam całkowicie zdezorientowana. Podczas, kiedy ja dołączyłam ćwiczenia i zmniejszyłam posiłki schudłam naprawdę niewiele w porównaniu do mojej siostry, która zaczęła odżywiać się częściej lecz małymi porcjami. Wyjaśniła mi w końcu, że takie działanie sprawia, że nasz organizm trawi pokarm na bieżąco przez co poprawia się ogółem przemiana materii, a co za tym idzie człowiek nie tylko chodzi najedzony, ale i… chudnie! Mój organizm natomiast ze względu na wzmożoną aktywność i obcięte kalorie przeszedł na tryb oszczędzania, odkładając to, co jadłam, zamiast całkowicie trawiąc i przez to właśnie mniej schudłam.

Cóż, teraz wiem, że następnym razem, kiedy będę chciała zrzucić kilogramy, udam się do specjalisty i nie będę szaleć na własną rękę. Moja siostra wygląda obecnie naprawdę fenomenalnie i sama przyznała, że nawet psychicznie czuje się lepiej, niż kiedykolwiek. Ma cały czas doskonały humor i nawet podzieliła się ze mną wygraną pizzą!