Jaki rower elektryczny wybrać?

 

Jeżeli pragniemy całkiem nowych doznań, płynących z jazdy na jednośladzie, rowery elektryczne z pewnością nam takich dostarczą. Wspomaganie elektryczne użyte w tym rowerze, zapewnia najnowszej generacji silnik od firmy Bosch, która jest najlepszą na rynku.

Rower elektryczny Hardnine z silnikiem Bosch

haibike hardnineJednoślady elektryczne są tworzone w większości przypadków dla mężczyzn. Przez co ich ramy są dłuższe, a koła nie mniejsze niż dwadzieścia siedem i pół cala. jednak w niektórych przypadkach są większe. Tak jest właśnie w modelu Haibike Hardnine, gdzie koła mają aż dwadzieścia dziewięć cali. Rower, dzięki swojej konstrukcji jest bardzo wygodny i komfortowy. To klasyczny hardtail, czyli rower, który doskonale sprawdza się podczas podjazdów i zjazdów. Ponadto czuła na najmniejszy ruch kierownica, zapewnia optymalną kontrolę nad rowerem. Duże koła i zastosowany w nich bieżnik, zapewniają doskonałą przyczepność na każdej powierzchni. Hardnine posiada centralnie umiejscowiony silnik, dzięki czemu przenosi moc na tylne koło poprzez łańcuch. Silnik centralny ma ponadto wyższy moment obrotowy, co sprawia, że pokonywanie nawet najbardziej stromych podjazdów nie stanowi dla niego żadnego problemu. Hardnine ma cztery tryby wspomagania, a najwyższy, nazwany „turbo”, wspomaga siłę naszego pedałowania aż o trzysta procent. Ten rower elektryczny jest wyposażony w wyjątkowo pojemny akumulator, który na jednym ładowaniu może przejechać aż sto kilometrów. Cykl ładowania wynosi około trzech godzin.

Hardnine to rower dla tych, którzy cenią sobie profesjonalny sprzęt. Pozwala on cieszyć się jazdą na najwyższym poziomie komfortu i nie uznaje kompromisów – dla niego nie ma ciężkich tras. Jego cena to nieco ponad dziesięć tysięcy, co w porównaniu z innymi rowerami – cena okazyjna.