Jaki spray wybrać do malowania karoserii?

Malowanie to jedna z najczęściej wykonywanych czynności w naszych domach. Jednak czasem trudno wybrać właściwy lakier lub farbę. Uniwersalne lakiery jednak istnieją i te najczęściej wybierane to te w aerozolu, zdatne do malowania praktycznie każdej powierzchni.

Dlaczego wybrać Deco Color?

spray deco colorKiedy mamy do czynienia z powierzchniami trudno dostępnymi, albo takimi, których struktura jest niekonwencjonalna, często koniecznością jest wybranie lakieru w sprayu. Deco Color to gama lakierów szybkoschnących, nadających się do malowania powierzchni jak: drewno, metal, blacha, beton, tworzywa sztuczne, karton itp. Spray Deco Color znajduje szerokie zastosowanie we wszelkiego rodzaju pracach remontowych, ogrodowych i porządkowych. Znakomicie sprawdza się przy malowaniu ram rowerowych, balustrad, ale także przy wszelkiego rodzaju artystycznych, pracach hobbystycznych. Deco Color to szeroka gama kolorów, od standardowych, do pastelowych i odblaskowych. Spray idealnie pokrywa powierzchnie i nie zostawia brzydko wyglądających zacieków. Ważną zaletą sprayów Deco Color jest ich cena, ponieważ jedno opakowanie o standardowej pojemności czterystu mililitrów wystarcza na pomalowanie aż dwóch metrów kwadratowych powierzchni, a cena za jedną puszkę to jedynie około pięciu złotych. To doskonała proporcja ceny, w stosunku do możliwości. Deco Color są cenione przez klientów również za doskonała jakość lakieru, który jest uzyskiwany w wyjątkowo zaawansowanych procesach technologicznych. Możliwość dokupienia końcówek do sprayów, daje nieograniczone możliwości dekorowania powierzchni.

Lakiery i farby w sprayu to doskonałe rozwiązanie do nieskomplikowanych, prostych prac remontowych i renowacyjnych w zakresie własnego domostwa. Efekty jakie daje są zadziwiająco dobre i spokojnie mogą konkurować ze standardowymi lakierami oraz farbami.