wagi samochodowe

Kasy fiskalne i wagi samochodowe dla marketu

Jakiś czas temu się dowiedziałem, że u nas we Wrocławiu ma powstać niebawem jakiś nowy market. Stwierdziłem, że warto się zainteresować tym miejscem, by podjąć współpracę. Oferuję na sprzedaż różne kasy fiskalne, które idealnie nadają się do marketów oraz drukarki fiskalne, które mają elektroniczne paragony.

Wagi samochodowe przydatne w dużym sklepie

wagi samochodowePoza tym wiem, że jeżeli chodzi o magazyn tego marketu to na pewno tanie wagi samochodowe Dolny Śląsk będą im potrzebne. Jeszcze sklep nie ruszył, wiec myślę, że mam szanse na tę współpracę. Zdobyłem namiary do właściciela i się z nim skontaktowałem. Powiedziałem, że mam w ofercie doskonałe kasy fiskalne, które idealnie sprawdzą się w jego sklepach oraz drukarki fiskalne, które są niezbędnym elementem wyposażenia takich miejsc. Właściciel widać było, że zainteresował się moją ofertą, dlatego od razu wspomniałem, że posiadam doskonałe wagi samochodowe w atrakcyjnie niskich cenach. Właściciel powiedział, że mam mu zostawić swoją ofertę i rozważny moją propozycję. Wtedy zdecydowałem, że wyjmę swój najsilniejszy argument. Powiedziałem, że poza sprzedażą gwarantuję również darmowy serwis kas fiskalnych również po upłynięciu gwarancji. Również serwis wag jest w taki sam sposób oferowany. To był strzał w dziesiątkę. Właściciel od razu zaprosił mnie do swojego biura, żeby podjąć negocjacje. Kasy fiskalne sprzedaję w cenach regularnych, ale uznałem, że dla tego marketu zrobię wyjątek i minimalnie obniżyłem ceny. Jeżeli chodzi o drukarki fiskalne, to cenę pozostawiłem niezmienioną.

Mój serwis kas fiskalnych przekonał tego gościa do współpracy z czego jestem szalenie zadowolony. To jest jedna z największych sprzedaży jakie miałem ostatnio i pracownicy na pewno się ucieszą. Ważne jest, żeby łapać okazję, która nie raz pojawia się sama pod nosem.