Koleżanka kupiła dom z ogródkiem w Skórczu

Moja koleżanka jakiś czas temu wyszła za mąż. W sumie jakoś specjalnie mnie to nie zdziwiło bo ze swoim chłopakiem była już naprawdę długo. Jednak i tak w porównaniu do innych moich znajomych ze ślubem czekali długo. Teraz jednak czas narzeczeństwa jest dużo dłuższy niż kiedyś.

Przeprowadzka i kupno domu w Skórczu

mieszkania na sprzedaż skórcz

Po ślubie koleżanki okazało się, że będzie się przeprowadzać wraz z mężem. Po prostu on dostał pracę w Skórczu i nie było innej opcji. Ta praca była naprawdę dobra i dlatego też nawet jakoś specjalnie długo nie zastanawiali się nad przeprowadzką. W sumie Skórcz też nie był jakoś mocno daleko. Koleżanka pracowała do tej pory w sklepie. Jednak taką akurat pracę mogła znaleźć praktycznie wszędzie. Koleżanka na prezent ślubny od swoich teściów dostała pieniądze. Były to pieniądze, które praktycznie wystarczyłyby na kupno mieszkania albo jakiegoś małego domku. Koleżanka przeglądała strony internetowe i widziała, że są mieszkania nowe na sprzedaż. Jednak ona od zawsze marzyła o tym żeby mieszkać w domu. Te mieszkania zresztą nie były wcale jakoś mocno drogie dlatego też koleżanka miała nadzieję na to, że będzie ją stać na kupno domu. Taki dom z ogrodem znalazła całkiem przypadkowo. Ktoś po prostu umieścił nieruchomość na sprzedaż bo musiał dosyć szybko wyjechać. Dlatego też cena za ten dom była naprawdę bardzo atrakcyjna. Koleżanka od razu gdy zobaczyła ten dom zadzwoniła i umówiła się z właścicielem do obejrzenia go. Okazało się, że dom był w naprawdę dobrym stanie i nie trzeba byłoby w niego inwestować jakiś dużych pieniędzy. Koleżanka musiała oczywiście tą sprawę przemyśleć z mężem. W końcu zakup domu to jest naprawdę poważna sprawa.

Mąż po tym jak obejrzał dom i zobaczył jaka jest jego cena był zdecydowany. Wszystkie formalności z zakupem domu zostały załatwione naprawdę bardzo szybko. I praktycznie dwa tygodnie po zakupie domu mogli się już tam wprowadzać.

Sprawdź xinwestbud.pl ofertę