Kolorowe bojówki męskie

 

Wydawać by się mogło, że w obecnych czasach typowymi spodniami męskimi są jeansy i dresy, nic bardziej mylnego. Ostatnio zauważyć można, że dużo więcej mężczyzn decyduje się na bojówki męskie w przeróżnych kolorach.

Bojówki męskie wracają na ulice

bojówki męskieBędąc na spacerze w parku z moim ukochanym psem zauważyłam, że coraz więcej młodych mężczyzn zamieniło obcisłe jeansy i dresy, które moim zdaniem nie wyglądały dobrze na bojówki męskie. Spotkałam się na tym spacerze z dwoma przypadkami, które szczególnie mnie zainteresowały, ponieważ spodnie te nie wyglądały jak typowe bojówki w wojskowych kolorach, wręcz przeciwnie były one o niestandardowych kolorach i wzorach. Pierwszy przypadek na początku mnie zaskoczył, mężczyzna szedł w bojówkach w kolorze jasnoniebieskim, nie powiem wyglądało to dość ciekawie, ale w zestawieniu z resztą stroju dało niesamowity efekt. Drugi mężczyzna, którego spotkałam miał bojówki w typowy moro wzór, ale w pomarańczowo czarnym, do czarnej bluzy, którą miał na sobie wyglądało to po prostu obłędnie. Oprócz tego, że mężczyzna ubrany w bojówki wygląda dobrze, to dodatkowo bojówki są bardzo praktyczne. Dlatego że posiadają duża ilość pakownych kieszeni a jak to bywa mężczyźni wszystkie swoje osobiste rzeczy noszą właśnie w kieszeniach, umożliwiają przechowywanie rzeczy w bezpieczny sposób. Moim zdaniem nie dość, że spodnie są praktyczne i wygodne to jeszcze dodatkowo wyglądają naprawdę dobrze oczywiście, jeśli ktoś dobierze do nich odpowiednie dodatki.

Jak można zauważyć coraz więcej mężczyzn decyduje się na luźniejszy styl wybierając właśnie bojówki, ale mimo wszystko nie rezygnują z tego żeby wyglądać modnie, kolorowo i naprawdę dobrze. Oby pojawiało się coraz więcej takich można powiedzieć odważnych osób.