modele domów

Konkurs na modele domów

Każdy z nas kiedyś choć raz w życiu brał udział w jakimś konkursie, chociażby wysyłanie rozwiązanych haseł z krzyżówek. Niektórzy mają na tyle szczęścia, że coś wygrywają. Jeśli normalni ludzie mogą brać udział w konkursach to duże przedsiębiorstwa też w nich biorą, ale tutaj stawka wygrania jest znacznie wyższa.

Modele domów powinny być precyzyjne

modele domówCzasami do wygrania jest podpisanie kontraktu na realizację danej inwestycji, przez to firma może się wzbogacić. Konkursy przypominają trochę przetargi, ale tutaj ofertę składa się w kopertach i to szczelnie zamkniętych i przed wyznaczoną datą nie można jej otworzyć, nikt nie zna danych ofert. W przypadku konkursu architektonicznego jest całkiem odwrotnie, jest wyznaczona data konkursu i w ten dzień trzeba przyjechać z swoją makietą oraz prezentacją multimedialną i pokazać dokładne modele domów. Nie ma obowiązku trzymania projektów w tajemnicy. Jest oczywiście jeden warunek nie podaje się ceny całej inwestycji. To dopiero następuje w przypadku wygrania. Makiety architektoniczne muszą być wykonane z dużą precyzją i nie mogą mieć żadnych defektów. Prezentacja też musi odbyć się właściwie. Specjalna komisja ocenia makiety każdej z firm biorącej udział w konkursie. Potem przyznaje im punkty, a po wygraniu konkursu otrzymuje puchar i nagrodę. Dzięki temu można też zyskać klientów na wykonanie tego projektu.

Ostatnim razem wygrała makieta, która przedstawiała modele domów. My zawsze staramy się przedstawiać nowoczesne rozwiązania. Skupiamy się główne na zachowaniu równowagi pomiędzy zielenią, a budynkami.