Kosmetyki Percy Nobleman

Jeśli zdecydowałeś się dołączyć do grona brodaczy, na pewno wiesz, że doskonały wygląd brody i wąsów wymaga nieco wysiłku. Częste przycinanie czy czesanie to oczywista konieczność, ale warto też zadbać o inne aspekty. Z pomocą przychodzą profesjonalne kosmetyki. 

Czy warto używać kosmetyków do brody?

percy noblemanMyślałeś kiedyś nad zakupem profesjonalnego szamponu czy balsamu do brody? Brytyjska firma percy nobleman specjalizuje się właśnie w produktach przeznaczonych specjalnie dla brodaczy. Powstanie marki zapoczątkował w 2013 roku Freddie Furber, który wykreował postać Percy’ego Noblemana – sympatycznego brodacza, który jest uosobieniem nowoczesnego gentelmana. Jego twarz widnieje na opakowaniach kosmetyków, a do każdego zakupu załączana jest krótka historyjka w formie komiksu. W ofercie firmy znajdziemy przede wszystkim szampony, olejki czy balsamy przeznaczone specjalnie do brody i pomady do wąsów. W ofercie są także inne męskie kosmetyki jak np. wody toaletowe, pasty do włosów, a także szczotki grzebienie i inne przydatne akcesoria. Do wyboru mamy też całe zestawy, które mogą być świetnym pomysłem na prezent. Dewizą firmy jest „pielęgnuj to co podkreśla twoją męskość”. Dlaczego warto używać tych produktów?Przeznaczone specjalnie do brody szampony są delikatniejsze niż te używane do włosów. Dzięki olejkom i balsamom zarost jest dobrze nawilżony, nie kłuje, a skóra twarzy nie jest podrażniona. Pomady i pasty natomiast pomagają odpowiednio poskromić i wystylizować brodę i wąsy, aby układały się tak jak chcemy. 

 Kosmetyki marki percy nobleman nie należą wprawdzie do najtańszych, jednak są bardzo cenione przez panów i znajdują się bardzo wysoko w rankingach najlepszych męskich produktów. Dużym plusem jest ich naturalny skład, delikatny zapach i poręczne opakowanie.