Kupno mieszkania od polecanego developera z Lublina

Całe życie mieszkaliśmy w domku jednorodzinnym. Był to mój rodzinny dom, który odziedziczyłam po swoich rodzicach. Jest on ogromny, mam z nim wiele cudownych wspomnień. Niestety nasze dzieci, po studiach nie wróciły do rodzinnego miasta, a my nie mamy już siły zajmować się tak dużym domem. Taka, a nie inna decyzja dzieci, zmusiła nas do sprzedaży domu. Sentyment mamy ogromny, ale z naszymi dolegliwościami, nie damy rady dalej utrzymywać takiego wielkiego domu.

Wspaniały developer z Lublina

developer lublin mieszkaniaW związku z decyzją o sprzedaży domu, zaczęliśmy szukać mieszkania, w którym na starość moglibyśmy mieszkać. Znajoma z biura nieruchomości podsyłała nam kilka propozycji, żadne z nich nam się nie podobały. Ciężko jest wybrać takie mieszkanie, które będzie w stanie chociaż w minimalnym stopniu zastąpić nasz dom. Dopiero kiedy znaleźliśmy ofertę, w której proponował nowe budownictwo developer Lublin mieszkania miały być w malowniczej okolicy, a mieszkania miały być z ogrodem. Dla nas był to strzał w dziesiątkę. Mieszkanie trzypokojowe z pięknym niedużym ogródkiem, dałoby nam namiastkę tego co mieliśmy dotychczas. Po umówieniu się z developerem i podpisaniem wszystkich dokumentów, pozostało nam tylko na odbiór kluczy. Na całe szczęście tak bardzo nam się nie spieszy, bo osoby które kupują od nas dom chcą wprowadzić się dopiero za pół roku. Dla nas będzie to idealny czas, aby dopiąć wszystko co związane z nowym mieszkaniem.

Mimo iż na początku bałam, się że decyzja, którą podejmujemy jest zła, teraz z dnia na dzień utwierdzam się, że było to najlepsze co mogliśmy zrobić. Będziemy mieli na starość piękne mieszkanie z cudownym widokiem. Oddaliśmy się trochę od miasta, dzięki czemu będziemy mieli większą ciszę, a to z wiekiem bardzo się ceni.