Ładne kalendarze książkowe

Ładny kalendarz książkowy to w naszej firmie nowoczesny środek marketingowy, ale także wielu z naszych pracowników korzystają z takiego kalendarza, aby przede wszystkim sobie notować różne spotkania i klientów, z których mają się spotkać. Dlatego zależało nam przede wszystkim na tym, aby kalendarzy był funkcjonalny, ale także żeby umieszczone było na nim logo.

Logo firmy na kalendarzu

kalendarze książkowe na zamówienieZawsze pod koniec roku kalendarzowego interesowaliśmy się firmami, które odpowiedzialne są za tworzenie takich kalendarzy z tego względu, że chcieliśmy mieć naprawdę bardzo ładne kalendarze książkowe na zamówienie. Jak sama nazwa wskazuje potrzebowaliśmy zamówić taki kalendarz w firmie zewnętrznej, gdyż chcieliśmy na nim umieścić odpowiedni nadruk, który będzie sygnalizował klientowi, że jest to prezent od naszej firmy. Jednak z racji na koszt kalendarza nie wręczaliśmy go każdemu klientowi, ale tylko tym posiadającym u nas więcej wykupionych usług. Oferowane przez firmy kalendarze książkowe na zamówienie były całe szczęście oferowane w różnych wariantach cenowych, więc my jako klienci mieliśmy dość spory wybór na przykład w jakości oferowanych kalendarzy książkowych, czy także w rodzaju tłoczenia, gdyż te również prezentowały się zupełnie inaczej. Istotną kwestią dla nas było także to, aby kalendarze książkowe na zamówienie posiadały specjalnie zadrukowane strony w środku, które również będą przedstawiały usługi naszej firmie na dobrze zaprojektowanych kartkach.

Całe szczęście, że kalendarze książkowe na zamówienie w przypadku składania większego zamówienia wyglądają cenowo zupełnie inaczej i faktycznie cena spada w przypadku hurtowej ilości. My chcieliśmy znów jak co roku zamówić takich kalendarzy kilkadziesiąt, więc i cena wyglądała bardzo atrakcyjnie.