Łazienka z nowoczesnym grzejnikiem była idealne

Jestem w tracie remontu łazienki. Na ten pomysł wpadł mój mąż. Mieszkanie, w którym mieszkamy dostaliśmy w spadku od jego babci. Było urządzone w starym stylu ale nie przeszkadzało nam to na początku. Okazało się jakiś czas temu, ze jestem w ciąży i postanowiliśmy wyremontować pokoje a mąż od razu zabrał się też za łazienkę. Wiedziałam, ze to będzie spore zamieszanie więc na ten czas spakowałam się wyjechałam do rodziców.

Nowy grzejnik spodobał mi się

grzejnik victoriaMusiałam odpoczywać a przy remontach zawsze jest sporo pracy i zamieszania. Mąż zatrudnił projektantkę wnętrz i kiedy projekt łazienki był gotowy od razu mi się spodobał. Pani wzięła pod uwagę wszystkie moje prośby i już nie mogłam doczekać się efektu końcowego. Łazienka nasza była przestronna a projektantka tak ją zaprojektowała, że wydawała się jeszcze większa ale była przy tym bardzo przytulna. Najbardziej spodobał mi się grzejnik victoria. Był piękny i nowoczesny i idealnie przypasował mi do naszej łazienki. Grzejnik victoria i wszystkie inne materiały, które miały być wykorzystane w naszej łazience mąż zakupił w sklepie stacjonarnym, który znajdował się niedaleko naszego mieszkania. Ceny w tym sklepie były przystępne a my dodatkowo posiadaliśmy kartę stałego klienta, która upoważniała nas do kilku procentowej zniżki na zakupy i do darmowej dostawy. Dzięki temu w trakcie naszego remontu mogliśmy trochę zaoszczędzić a nie ma co ukrywać, że przy remoncie każdy grosz się liczy.

Udało nam się załatwić dobrą ekipę i mąż starał im się pomagać w wolnej chwili. Remont został ukończony w ciągu trzech tygodni. Kiedy wróciłam do domu nie mogłam uwierzyć jak pięknie wszystko wyglądało. Polecony grzejnik jeszcze lepiej wyglądał na żywo niż w projekcie. Byłam wdzięczna mężowi za jego pracę i zaangażowanie w remont.