carhartt koszulka

Młoda mama – modna dzięki koszulkom

Młode mamy mają naprawdę niewiele czasu, by zadbać o swoją garderobę albo przemyśleć outfity. Zazwyczaj są zajęte swoimi maluchami prawie przez całą dobę więc 15 minut dla siebie to już dużo.

Koszulka Carhartt dla modnych mam?

carhartt koszulkaNie znaczy to, że muszą źle wyglądać, ponieważ to również przekłada się na niebyt dobre samopoczucie. Wystarczy tylko na okres po porodzie zakupić kilka wygodnych i modnych ubrań, na przykład o luźnym kroju. Sporo ciekawych propozycji znajduje się na stronie sprzedającej markę Backyard Cartel. Są to ubrania na tyle uniwersalne, by mogły je spokojnie zakładać osoby obu płci. Można się w ten sposób wyposażyć w ubrania praktycznie od stóp do głów. Podobnie jest jeżeli spójrzmy na propozycje marki Cayler and Sons. Przykładowe zestawienie dla młodej mamy, która chce wyglądać modnie, to koszulka KOKA znanego wykonawcy hip-hopowego Pezeta oraz czapka Mitchell and Ness. Oczywiście jeżeli pani woli bardziej kobiecy i elegancki styl, to może na przykład wyposażyć się w kilka tunik i par leginsów lub sukienki typowo dzienne o luźnym kroju oversize. Jeżeli młoda mama potrzebuje inspiracji modowych, to może na przykład wprowadzić do okna wyszukiwania słowa: sprawdzona koszulka firmy carhartt, modne stylizacje czy ubiór dla młodej mamy. W sieci można znaleźć setki przykładów zestawień, a któryś z nich na pewno przypadnie młodej mamie do gustu. Do tego warto zainwestować w podstawowe artykuły do makijażu, takie jak pokład, róż czy tusz o rzęs. Będzie to uzupełnienie stroju. Lekki makijaż na pewno poprawi samopoczucie i sprawia, że młoda mama będzie pewniejsza siebie.

Wystarczy tylko lekko zakryć niedoskonałości cery oraz podkreślić oko. Dla odważniejszych kobiet polecana jest także czerwona pomadka, nawet na zwykłe wyjście na spacer z dzieckiem czy do sklepu.