szkło hartowane na wymiar

Mój dom może być galerią sztuki ze szkłem hartowanym na wymiar

Moda i wygoda zawsze powinny iść ze sobą w parze. Dawno odeszły w niepamięć czasy, gdy na sklepowych półkach dostępnych było tylko kilka wciąż tych samych produktów.

Szkło hartowane na wymiar do kuchni

szkło hartowane na wymiarNie jesteśmy już zmuszanie do tego, aby we wszystkich domach oglądać dokładnie te same, drewniane meblościanki. Przepych i różnorodność produktów zaskakują. Absolutnie każdy jest obecnie w stanie zrealizować swoje nawet najbardziej wyszukane pomysły. W modzie jest obecnie kreatywność, która to znów potrzebuje swobody, by móc podlegać realizacji. Ostatnie tygodnie w świecie dekoratorów wnętrz zdominowane zostały przez elementy szklane. Projektanci prześcigają się w pomysłach na nowoczesne zabudowy szklane. Hitem stały się także drzwi szklane oraz jeszcze do niedawna zupełnie nie cieszące się zainteresowaniem lustra na wymiar. Wśród elementów dekoracyjnych zdecydowanie królują płytki typy lacobel. Nadające się jednocześnie do wszystkich pomieszczeń domu są obecnie bezkonkurencyjne. Ogromną popularnością cieszą się duże płyty lacobel (czyli w specjalny sposób preparowane szkło hartowane na wymiar wzmacniane folią polimerową) montowane nad blatami kuchennymi. Ich przewagę nad tradycyjne malowanymi ścianami stanowi łatwość czyszczenia. Są tworzone dl indywidualnego klienta, docinane i mierzone dla konkretnego miejsca montażu, dzięki czemu pojawienie się ich w naszych domach nie wymaga wcześniejszego generalnego remontu całego pomieszczenia czy demontażu mebli. Dodatkowo możliwości dekoracyjne są praktycznie nieograniczone. Pomiędzy dwiema płytami szklanymi umieścić można bowiem folię z dowolnym nadrukiem od panoramy miasta, przez motywy kwiatowe, zdjęcia owoców, warzyw(ostatnie szczególnie dobrze prezentują się w kuchni) do ulubionych zdjęć rodzinnych. Hitem stały się także dekoracje stworzone poprzez zamknięcie między płytami szklanymi trawy pochodzącej z Madagaskaru. Cieszy ona oko intensywnością swojej zieleni i doskonale odświeża kuchenne wnętrza.

Dzięki najnowocześniejszym technologiom przy pomocy kilkunastu szklanych płyt i doborze odpowiednich fotografii w mgnieniu oka możemy zamienić swoje mieszkanie we wspaniałą galerię sztuki.