firma remontowa

Moje doświadczenia z firmą remontową

Od dawna miałam dosyć mojej kuchni. Była niefunkcjonalna, tapety które położyli jeszcze moi rodzice przed wyprowadzką do domu jednorodzinnego już dawno odchodziły, a meble nadawały się tylko do wymiany.

Firma remontowa – która będzie najlepsza?

firma remontowaPrzyszedł w końcu czas na remont. Wiedziałam, że nigdy nie przekonam męża do tego by sam się za to zabrał dlatego postanowiłam zatrudnić ekipę remontową. Należało zdjąć stare tapety i skuć płytki z przestrzeni roboczej nad blatem. Zaplanowałam sobie, że zamiast nich założę szklane panele z grafiką, które od dawna mi się podobały. Oczywiście należało także zdemontować stare meble i wynieść je do śmieci. Trochę zatem do roboty było. Na szczęście w Bydgoszczy nie brakuje firm zajmujących się remontami i szybko natrafiłam na ofertę, która odpowiadała mojemu budżetowi. Jeśli chodzi o jakość pracy, to wybrana przeze mnie firma remontowa działająca w Bydgoszczy również mi odpowiadała, co stwierdziłam po zdjęciach umieszczonych na ich stronie internetowej z wykonanych już prac remontowych. Podobało mi się również ich długoletnie doświadczenie. Postanowiłam zatem nawiązać współpracę. Byłam pod wrażeniem zorganizowania ekipy remontowej, trochę się bałam, że będą to panowie, którzy dużo mówią, piją ciągle kawę, jedzą ciastka i czekają na obiad, bo takie w końcu krążą stereotypy. Na szczęście miałam okazję przekonać się, że nie warto im wierzyć. Firma remontowa z którą ja miałam przyjemność pracować, rzetelnie wykonywała swoje obowiązki. Również nie mogłam narzekać na jakoś pracy. Tapeta została dokładnie zdarta, a ściana wyszpachlowana i wygipsowana zanim zaczęto kłaść farbę.

Najwięcej bałaganu i kłopotu przysporzyło kucie kafli z podłogi. Niestety nie dało się uniknąć wszędzie unoszącego się kurzu, cieszyłam się zatem, że fachowcy nie przedłużali tej czynności, byłam naprawdę mile zaskoczona i zadowolona z naszej współpracy.