Na czym polega peeling przy użyciu kwasu?

 

Nieprzerwanie rozwijająca się medycyna pozwala nam na korzystanie z coraz to nowszych usług zabiegów kosmetycznych. Coraz więcej z nich jest zupełnie nieinwazyjnych, ale przede wszystkim bezpiecznych! Ostatnio kobiety bardzo często korzystają z peelingu kwasowego. 

Czym i jest i gdzie wykonać peeling kwasowy?

złuszczanie kwasami ŁódźZabieg polegający na złuszczaniu kwasami cieszy się bardzo wielką popularnością wśród kobiet, co dowodzi jego skuteczności, oraz wspaniałym efektom. Polega on na usuwaniu defektów skórnych, czy też zmian chorobowych jakie znajdują się w naszym naskórku bądź skórze właściwej. Przy wykorzystaniu odpowiednich preparatów martwy naskórek naskórek zostaje złuszczony, a co za tym idzie pozbywamy się wszelkich zanieczyszczeń z zewnętrznych warstw skórnych. Peeling kwasami, czy inaczej chemabrazja polega na nałożeniu na naszą skórę odpowiednich związków chemicznych i danym stężeniu. W ten sposób dobierając właściwe proporcje różnych substancji aktywnych usuwamy poszczególne warstwy naskórka, co daje nam pełną kontrolę nad regulacją poziomu złuszczania. Taką metodą możemy zatem wykonać złuszczanie obejmujące jedynie obręb naskórka, złuszczanie średniogłębokie, dotyczące całego naskórka i górną warstwę skóry właściwej, oraz głębokie w którym zabieg sięga najgłębszych warstw naszej skóry właściwej. Nic zatem dziwnego, że tak wielką popularnością cieszy się złuszczanie kwasami Łódź ciesząc się wspaniałymi klinikami kosmetycznymi, jest najlepszym wyborem, jeśli chcemy wykonać taki zabieg. Jest on jak najbardziej właściwy dla każdej osoby, która pragnie zarówno oczyścić swoją skórę, jak i nadać jej młody wygląd.

Zabieg ten wpływa na przebudowę naszego kolagenu i elastyny odnawiając nasz naskórek, oraz skórę właściwą. Po serii tego typu peelingów możemy nie tylko pozbyć się oznak starzenia, ale również sprawić, by znikły przybarwienia z naszej skóry oraz inne niedoskonałości!