Najlepszy druk wielkoformatowy w okolicy

 

Jestem przeszczęśliwa, bo niedawno odkryłam, że nie muszę już jeździć do drukarni oddalonej o pół miasta od mojego domu. W końcu bowiem otwarto inną, która znajduje się naprawdę nieopodal mojego mieszkania. 

Pierwszy projekt wielkoformatowy i jego druk

najlepszy druk wielkoformatowyJa bardzo dużo drukuję, bo jestem grafikiem i często potrzebuję zobaczyć swoje dzieło na papierze. Poza tym robię oczywiście rozmaite rzeczy dla klientów, i jeśli tylko mam możliwość w miarę taniego drukowania, to chętnym klientom od razu drukuję projekt. Oczywiście, tuż po zaakceptowaniu go przez nich. Na własne potrzeby też nie raz zlecam druk. Ostatnio potrzebowałam naprawdę najlepszy druk wielkoformatowy. Był mi on niezbędny, bo miałam przygotować specjalny baner reklamowy. Byłam ciekawa, jak mi to wyjdzie. Nigdy wcześniej nie przygotowywałam aż takich dużych projektów. Zazwyczaj największe miały format A4, ewentualnie A3, ale nie większe. Na szczęście udało mi się zrealizować wszystko tak, jak chciałam i klient także był zadowolony z efektu. Dzięki temu, że teraz miałam drukarnię bardzo blisko, to mogłam szybko sprawdzić jakość wydruku i byłam zadowolona z efektu końcowego. Uważam, że był to najlepszy mój projekt jak do tej pory. Z jednej strony był najbardziej wymagający, ale z drugiej też dał mi całą masę radości. Poza tym wiem już, że będę na pewno chciała współpracować z tą firmą. Mają miłą obsługę klienta. Spełnili moje wszelkie oczekiwania. Tamta firma, z której wcześniej korzystałam, także była dobra, ale jak już wspominałam, musiałam robić dalekie wycieczki.

Nie mam samochodu, więc to było naprawdę uciążliwe. Z takim wielkim drukiem tym bardziej nie wyobrażam sobie wycieczek komunikacją miejską. Uważam, że każda drukarnia znajdzie klientów, jeśli będzie miała usługi naprawdę na poziomie i trafi z lokalizacją.