kurtka zimowa 4f

Najnowsze trendy w najlepszych kurtkach zimowych

Moda zimowa nie kojarzy się nam dobrze. Kiedy za oknem panują ujemne temperatury, a wiatr cały czas wieje to wszyscy mniej przejmują się swoim wyglądem, a bardziej komfortem cieplnym.

Kurtka zimowa 4f ma wiele kolorów

kurtka zimowa 4fW końcu lepiej jest wyglądać trochę gorzej niż zwykle, ale przynajmniej się nie rozchorować. Dobry internetowy sklep sportowy ma w swojej ofercie wiele ubrań i akcesoriów potrzebnych w okresie zimowym. Znajdziemy tam zarówno drobne rzeczy, takie jak rękawiczki i szaliki, do takich dużych jak ocieplane spodnie, czy kurtki. Jakie są najnowsze trendy jeśli chodzi o zimowa modę? Nowością jest kurtka zimowa męska w intensywnych kolorach. Do tej pory kurtki męskie były najczęściej czarne, szare, brązowe, ewentualnie w jakimś ciemnym odcieniu koloru np. granatowy, czy ciemnofioletowy. Teraz to się zmieniło. Kurtki męskie bywają nawet w neonowych kolorach lub takich, które do tej pory były rzadko spotykane, jak ceglasty, czy zielony. Najlepsza kurtka zimowa 4f ma wiele kolorów, także takich. Jeśli chodzi o modę damską to w tym roku królują pikowane kurtki obszywane futerkiem przy kapturze. Dominuje biel, szarość, srebro i bardzo jasne odcienie brązów i niebieskiego. Płaszczyki damskie sięgają teraz do połowy uda, czyli idealnie nadają się na zimowa porę, ponieważ osłaniają nas od zimna,a jednocześnie bardzo dobrze wygląda. Poza kurtkami widać długie, wełniane szaliki, lub takie materiałowe w kratkę, które po rozłożeniu mogą być nawet tak duże jak pled na łóżko.

Jeśli chodzi o czapki i rękawiczki to panuje dowolność, ponieważ w tym względzie nie ma żadnych wytycznych modowych, zatem kierujmy się tylko naszym gustem i dopasujmy je do kurtek.