Natarczywie gołębie – zakup polecanych kolców

 

Pracując w kiosku na dworcu kolejowym mam trochę inne warunki pracy niż inni pracownicy kiosków. Takie codzienne życie na dworcu różni się bowiem znacznie i trzeba się trochę do niego dostosować. Jednym z najbardziej uporczywych problemów w mojej pracy jest stały kontakt z gołębiami, które wlatują na dworzec i niestety nie potrafią już się z niego wydostać.

Montaż polecanych kolców na gołębie

polecane kolce na gołębieNie mam nic do ptaków, ani do innych zwierząt, jednak nie da się ukryć, że trudno dogadać się z takimi stworzeniami. Gołębie, które nie mogą wydostać się z dworca, automatycznie zaczynają traktować mój kiosk jako główne swoje miejsce przesiadywania. To przez specyfikę budynku kiosku. I w ten sposób to ja mam ogrom dodatkowej pracy, bo kiedy one siedzą u mnie, to też załatwiają u mnie swoje potrzeby. Już kilka razy nawet narobiły bezpośrednio na moich klientów. Potrzebowałam jakieś polecane kolce na gołębie, które w skuteczny i pewny sposób pomogą mi zniechęcić te ptaki do przebywania akurat na moim kiosku, przeszkadzając mi przy tym w pracy. Jedna koleżanka, która także pracuje na dworcu, zaproponowała mi skorzystanie z jednej firmy, z której to jej mąż zamówił kolce jakiś czas temu. Jemu się one sprawdziły, więc liczyłam, że i u mnie również zdadzą egzamin. Skorzystałam z zaproponowanej oferty i zamówiłam kolce od tego producenta. Zestaw bardzo szybko został do mnie wysłany.

Mój mąż zajął się montażem kolców praktycznie od razu, kiedy tylko trafiły one do naszego mieszkania. Bardzo liczyłam, że faktycznie pomogą mi one uporać się z tym problemem. I rzeczywiście okazały się nad wyraz skuteczne. Gołębie przestały w ogóle zbliżać się do mojego kiosku i tym samym w końcu miałam szansę od nich odpocząć, co było z korzyścią dla klientów.