Oddanie starych regałów do skupu

Odnawiałem ostatnio wszystkie działy i na samym końcu zająłem się magazynem. Wszędzie były nowe meble i uważałem, że magazyn również musi mieć nowe regały zwłaszcza, że teraz na rynku były dostępne nowoczesne i niezawodne rozwiązania. Było mnie stać na wprowadzenie tych zmian.

Regały magazynowe sprzedane w dobrej cenie

skup regałów magazynowychNowoczesne regały zamówiłem w firmie, z którą wiele lat współpracowałem i zawsze byłem zadowolony. Mieli w ofercie nowoczesne regały z regulacją wysokości i szybko zostały one zamontowane w moim magazynie. Stare regały nie były mi już potrzebne a wyglądały jeszcze całkiem dobrze i miałem świadomość, że mogą się jeszcze komuś przydać. Nie znałem nikogo, komu mogłem je oddać, dlatego pod uwagę wziąłem skup regałów magazynowych i tam zadzwoniłem. Właściciel skupu zainteresował się regałami, które miałem do sprzedania i postanowił do mnie przyjechać, żeby je dokładnie obejrzeć. Pasowało mi to, ponieważ miał je od razu zabrać do skupu. Facet następnego dnia był na miejscu. Od razu sprawdził stan regałów magazynowych i stwierdził, że chętnie je ode mnie kupi. Zaoferował bardzo dobrą cenę, więc nie miałem się nad czym zastanawiać. Oddałem regały do skupu i odebrałem gotówkę. Współpraca z tym człowiekiem zdecydowanie mi pasowała i obiecałem, że jak w przyszłości będę jeszcze posiadał jakieś niepotrzebne regały magazynowe, to na pewno się z nim skontaktuje. Zarobione ze sprzedaży regałów pieniądze przeznaczyłem na premie dla swoich pracowników.

Premie pracownikom starałem się dawać raz na trzy miesiące, jednak kiedy sytuacja mi się znacznie poprawiła, to otrzymywali ją regularnie każdego miesiąca. Może i nie były to aż tak duże kwoty, ale najważniejsze, że wszyscy byli bardzo zadowoleni i to motywowało ich do pracy.