Odnowiona podłoga dzięki cyklinowaniu

Moja siostra kilka tygodni temu kupiła sobie mieszkanie. Jest to lokal z rynku wtórnego i siostra kupiła je całkowicie umeblowane. Oczywiście już po tym jak się wprowadziła to wiele rzeczy tam zmieniła, szczególne jeśli chodzi o meble.

Cyklinowanie parkietu u siostry

cyklinowanie w BydgoszczyJej bardzo spodobała się podłoga po poprzednich właścicielach. Był to prawdziwy drewniany parkiet. Do tej pory siostra miała zawsze panele także była to dla niej spora zmiana. Moim zdaniem wizualnie te nowoczesne parkiety są wyjątkowe. Żadne, nawet najlepsze panele nie mogą się z nimi równać. Siostra jednak dowiedziała się, że gdy parkiet zacznie nie wyglądać już za dobrze to trzeba będzie wykonać jego cyklinowanie i wtedy znów będzie jak nowy. Ostatnio tak właśnie się stało. Ja już zresztą od jakiegoś czasu mówiła siostrze, że to już chyba czas żeby się zająć parkietem. Ona jednak nie miała wtedy czasu się tym zająć. Ostatnio powiedziała mi, że znalazła firmę, która robi cyklinowanie w Bydgoszczy i zadzwoniła tam. Umówiła się na następny tydzień. Byłam bardzo ciekawa jak jej podłoga będzie się prezentowała. Siostra była sceptycznie nastawiona. Po prostu nie wiedziała czego może się spodziewać. Gdy była już po cyklinowaniu zadzwoniła do mnie żebym, ją odwiedzała i sama oceniła efekt. Powiedziała mi to tak jakby nie była zadowolona. Jednak na miejscu okazało się, że specjalnie mnie tak nastawiła żeby sobie zażartować. Gdy weszłam do mieszkania od razu zauważyłam piękną podłogę.

Parkiet wyglądał tak jakby był dopiero co położony. Myślę, że każdy mógłby uwierzyć w to, że jest nowy. Byłam pod dużym wrażeniem. Zresztą moja siostra także. Teraz jej mieszkanie wygląda jeszcze lepiej. Wystarczy tylko raz na jakiś czas przeprowadzić cyklinowanie i odświeżyć w ten sposób wygląd wnętrza.