Osoby z darmowym przejazdem do pracy

 

Jeżeli chcemy, aby w naszej firmy zwiększyła się ilość pracowników, to musimy zapewnić, im lepsze warunki niż proponuje konkurencja. Warto zaoferować im jakieś bonusy, które będą zachęcać ich do pracy właśnie u nas, oraz wprowadzić warunki pracy, które będą naprawdę zadowalające.

Darmowa przewózka pracownicza

przewóz osób - pracownikówJeżeli chcemy, aby nasza firma konkurowała z innymi, a także chcemy, aby przyszły pracownik wybrał właśnie nas, to musimy zaoferować mu takie warunki, które będą zadowalające nie tylko dla nas, ale i dla pracownika, ale tak abyśmy na tym nie stracili. Możemy zapewnić przewóz osób – pracowników którzy nie zawsze mają czym dostać się do pracy. W dzisiejszych czasach, gdzie autobusy już coraz rzadziej kursują, po wioskach ludzie chcący pracować, lecz nie mający prawa jazda rezygnują z pracy, ponieważ nie mają czym wracać do domu, z drugiej zmiany. Dlatego warto, abyś podzwonił po firmach transportowych i poprosił, aby przygotowali dla Ciebie ofertę przewozu pracowników, wybierając najtańszą, staraj się, aby warunki były korzystne także dla pracownika. Możesz zaoferować im darmowe bilety miesięczne lub dopłacać 50%, ale wtedy mieliby prawo do darmowego przejazdu wszędzie, gdzie kursuje dana firma, a nie tylko do pracy i do domu. Osoby, które zdecydują się na jazdę samochodem, gdy liczba w jednym samochodzie jest większa niż 3 pracowników, także możesz obdarzyć dodatkową gotówką na paliwo lub bonami paliwowymi powiedzmy, że także 50% kosztów pokryjesz Ty. Możesz, poprosić, aby pracownik przekazał Ci informacje, o przejechanych km w ciągu miejsca do pracy, i wtedy płacić im za przejechany kilometr.

Jako właściciel firmy, musisz uruchomić wyobraźnie, ponieważ pomoże Ci ona na pozyskaniu nowych pracowników, którzy będą poświęcać się pracy, wkładając w to całe serce. Uśmiech ludzi, którzy przychodzą do Ciebie pracować, powinien być rekompensatą, która wynagrodzi Ci poniesione koszty w sposób psychiczny, bo finansowo także na tym dobrze wyjdziesz.