Piszę wypracowanie o kurtkach z odblaskami

Może i nie jestem jakimś wzorowym uczniem i często mi nauczyciele zwracają uwagę, ale jak trzeba to potrafię. Oceny mam zadowalające a to dla mnie najważniejsze. Ostatnio postanowiłem jednak poprawić sobie średnią i zgłosiłem się do napisania wypracowania.

W wypracowaniu opisałem robocze kurtki, które mają odblaski

kurtki robocze przeciwdeszczowe z odblaskamiWypracowanie nie było obowiązkowe i kto chciał sobie pociągnąć średnią to mógł napisać taką pracę. Nasz profesor zawsze daje kilka tematów do wyboru co jest wygodne, bo nie ze wszystkim pewnie dałbym radę. Jednym z tematów były kurtki robocze przeciwdeszczowe z odblaskami i od razu wiedziałem, że jest to idealny temat dla mnie. Mój ojciec w pracy nosi taką właśnie kurtkę i na pewno na jej temat wie wszystko. Uznałem, że zrobię tacie zdjęcie i wrzucę do wypracowania. To na pewno pobije mi ocenę. W domu jeszcze sprawdziłem w jakich zawodach używane są takie kurtki robocze przeciwdeszczowe z odblaskami oraz z czego są produkowane. Takie informacje są bardzo ważne i bez tego to mógłbym tylko lać przysłowiową wodę a nie o to mi chodziło. Tata jak się dowiedział, że na ochotnika się zgłosiłem to upewniał się kilka razy, czy aby na pewno. Chętnie ze mną podjął dyskusję na temat swojego ubrania i dowiedziałem się od niego wielu praktycznych rzeczy. Poznałem jak takie kurtki postrzegane są przez użytkownika oraz na co zwraca on największą uwagę. No to profesor będzie zaskoczony. Tata nie dał sobie zrobić zdjęcia to wyszukałem jakieś w internecie i je załączyłem do swojego wypracowania.

Dobrze, że zgłosiłem się do tego wypracowania, bo dostałem piątkę za nią a co za tym idzie mam wyższą średnią na zakończenie roku. Czas się zabrać za inne przedmioty. Niebawem będę wybierał studia to dobre oceny są mi przecież niezbędne.