Popsuta klimatyzacja w kinie

W tym roku lato dawało się każdemu we znaki i to dosyć mocno. Pracuję w kinie od kilku lat i widziałam jak mocno spoceni ludzie przychodzą do kas oraz biedną do lodówki po zimne napoje. W tym letnim miesiącu była premiera nowego filmowego hitu. Po wpuszczeniu widzów na sale po chwili jeden z nich wyszedł, by zwrócić mi uwagę.

Serwis klimatyzacji z doświadczeniem potrzebny od zaraz 

doświadczony serwis klimatyzacji w WarszawiePan nie był zbyt miły – trzeba to przyznać. Powiedział, że na sali kinowej jest taki skwar, że nie da się wysiedzieć dosłownie jak w saunie. Po chwili przyszła młoda dziewczyna która powiedziała, że jej miejsce jest mokre. Weszłam na sale i okazało się, że ludzie mieli racje. Musiała nad największą salą paść klimatyzacja. To była bardzo niewygodna sytuacja. Pobiegłam do kierownika poinformować go o sprawie i powiedziałam, że musi jak najszybciej wezwać doświadczony serwis klimatyzacji w Warszawie, ponieważ na sali jest koszmarnie gorąco. Wyszliśmy z sytuacji obronną ręką, bowiem mężczyzna z serwisu telefon odebrał po dwóch sygnałach i akurat był w okolicy. Zaprosiliśmy naszych klientów na mrożoną herbatkę a przez ten czas serwisant uporał się z naprawą klimatyzacji. Kiedy awarie udało się załagodzić od razu puściliśmy film a klienci byli zadowoleni. Udaliśmy się do pokoju kierownika na naradę i doświadczony serwisant powiedział nam, że musi przejrzeć również systemy klimatyzacji na innych salach, ponieważ możemy za parę godzin dzwonić po niego znowu. Kierownik zaprowadził go na sale, gdzie obecnie nie było seansów.

Cieszę się, że udało nam się załagodzić tę sytuację tak szybko. Całe szczęście, że serwis jaki przybył do naszego kina miał doświadczenie i umiejętności aby od razu poradzić sobie z awarią. Teraz o przeglądach będę przypominać mojemu kierownikowi.