Poszukiwania wkładek do pisuarów

Jakiś czas temu zrobiliśmy w domu remont. Zawsze chciałem mieć w domu pisuar, ponieważ uważam że jest to bardzo wygodne i praktyczne urządzenie armatury łazienkowej. Niestety, szybko przekonałem się do tego, że oprócz zalet posiada również wady. Jedną z nich jest to, że bardzo łatwo się brudzi a do tego, unosi się z niego nieprzyjemny zapach moczu. 

Zalety używania wkładek do pisuarów

wkładki do pisuarówPożaliłem się na ten temat mojej przyjaciółce, która powiedziała mi, że powinienem rozważyć kupno wkładek do pisuarów. Nie wiedziałem, o czym mówi, ponieważ nigdy czegoś takiego nie używałem, dlatego poprosiłem ją, żeby rozwinęła. Powiedziała mi, że wkładki do pisuarów pozwalają zachować większą czystość tego urządzenia, ponieważ zawierają w swoim składzie składniki czyszczące, dezynfekujące i antybakteryjne. Dzięki temu samo korzystanie z pisuaru, staje się bardziej higieniczne. Dodatkowo działają one jak łazienkowy odświeżacz powietrza, ponieważ większość z nich jest perfumowanych i w sklepach można znaleźć wiele różnych zapachów w tym delikatnych i hipoalergicznych. Jeszcze tego samego dnia udałem się do polecanego przez nią sklepu chemicznego, gdzie można było dostać tego typu produkt. Znalazłem go od ręki, a w dodatku był on dostępny w atrakcyjnej, promocyjnej cenie. Od razu więc zakupiłem kilka wkładek, żeby mieć na zapas.

Już wkrótce przekonałem się o jeszcze innych zaletach tego produktu. Okazało się, ęe wkładki są bardzo wydajne. Przy każdym spuszczeniu wody w pisuarze uwalnia się z nich niewielka, ale wystarczająca do zachowania czystości i ładnego zapachu część produktu, dzięki czemu jeden wkład wystarcza nawet na kilka tygodni użytkowania. Odkąd z nich korzystam nie mam już problemu z kamieniem osadzającym się wewnątrz pisuaru.