Potrzebowałem wymienić szybkę w galaxy s8

Ponieważ mój mąż bardzo dużo pracuje, to w ciągu dnia cała opieką nad naszą córką i zajmowanie się domem spada na moje barki. Chociaż nie jest to komfortowe, ostatnio musiałam zabrać córkę na zakupy. Córka bardzo zawodziła i płakała, ponieważ nudziła się w wózku. Dałam więc jej do zabawy mój telefon galaxy s8. Niestety, córka upuściła telefon i to z dużym impetem.

Wymieniłam szybkę w galaxy s8

wymiana szybki - galaxy s8Po tej akrobacji telefon niby działał, ale szybka pękła w kilku miejscach. Dosyć szybko przekonałam się, że w znaczy sposób utrudnia to korzystanie z mojego telefonu komórkowego. Postanowiłam oddać moje galaxy s8 do naprawy. Musiałam tylko znaleźć serwis telefoniczny, gdzie szybko i sprawnie wymienią szybkę w mojej komórce. Poszukiwanie odpowiedniego serwisu rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: wymiana szybki – galaxy s8, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć polecany i rekomendowany serwis, z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Był to autoryzowany serwis samsunga, dlatego miałam pewność, że wymienione części będą oryginalne i nowe. Dużą zaletą tego miejsca było również to, że zajmowali się kompleksową naprawą i szybkę przeznaczoną do wymiany mogłam zakupić od razu na miejscu. Zapoznałam się również z ich cennikiem zawartym na stronie internetowej. Ceny w tym miejscu były dość przystępne, niskie.

Wybrany przeze mnie serwis znajdował się niedaleko mojego miejsca zamieszkania, dlatego zdecydowałam się tam udać z moim galaxy s8. Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Na miejscu szybko i fachowo wymieniono szybkę w moim telefonie. Fachowiec najpierw zdjąć pękniętą szybką, następnie wyczyścił i odtłuścił ekran i przykleił na niego nową szybkę. Zrobił to bardzo dokładnie i skrupulatnie, dzięki czemu nie miałam już problemów z telefonem.