Pozbycie się zbędnego owłosienia

W tym roku zaplanowałam swój urlop już w lutym. Byłam naprawdę bardzo szczęśliwa z tego powodu bo z mężem zdecydowaliśmy się polecieć w czerwcu na naprawdę bardzo egzotyczną wyprawę. Zawsze marzyłam o czymś takim.

Dobrze wykonana depilacja laserem

depilacja laserowa KatowiceJuż od dłuższego czasu więc czyniłam różnego rodzaju przygotowania. Chciałam także bardzo dobrze wyglądać na wakacjach dlatego zaczęłam się odżywiać bardziej zdrowo i ćwiczyć. Liczyłam, że w bikini będę prezentowała się po prostu dobrze. Wpadłam też na pomysł, że bym mogła zrobić sobie laserową depilacje. W końcu dzięki temu nie musiałabym martwić się goleniem nóg czy innych miejsc na wakacjach. Zresztą coś takiego zawsze chciałam zrobić. Mam ciemną karnację i włosy na moim ciele są grube i gęste. Dlatego też często muszę się golić. Nie wiedziałam tylko gdzie najlepiej się udać na taką depilacje. Koleżanka z pracy powiedziała mi, że ona jest po takim zabiegu, i że jest bardzo zadowolona. Jej zdaniem najlepsza jest depilacja laserowa Katowice właśnie. Także zadzwoniłam tam i umówiłam się na wizytę. Gdy tam pojechałam pani okazała się być bardzo sympatyczną osobą. Powiedziała mi jednak, że będę musiała wykonać kilka takich sesji. Jednak spodziewałam się tego. W sumie koszt za takie zabiegi nie był wcale wysoki. A ja z każdym zabiegiem widziałam jak moje włoski stają się słabsze i mniej widoczne aż w końcu zniknęły. Nie spodziewałam się tak fantastycznego efektu. Teraz czuję się zupełnie inaczej.

I problem zbędnego owłosienia wcale mnie nie dotyczy. W sumie cieszyło mnie to także podczas wakacji kiedy nie musiałam się wcale przejmować tym. Ogólnie moje samopoczucie się też bardzo poprawiło i poczułam się pewniejsza siebie. Szkoda tylko, że wcześniej nie zdecydowałam się na taką depilację.