Praca w doradztwie podatkowym

Mój ojciec zawsze mi powtarzał, że jak będę się dobrze uczył to zdobędę pracę w firmie, gdzie będę mógł wiele zarabiać. Miał także spore znajomości i wiedziałem, że jak się postaram to będzie w stanie mi załatwić jakaś dobrą robotę i dlatego tak mocno się starałem.

Doradzanie klientom z Poznania 

Doradztwo podatkowe działające w PoznaniuStudia ukończyłem z wyróżnieniem i ojciec od razu zaoferował mi pomoc w znalezieniu zatrudnienia. Doradztwo podatkowe działające w Poznaniu to firma, która należała do jego najlepszego przyjaciela i to właśnie tam miałem pracować. Odpowiadało mi to, ponieważ było zgodne z moim wykształceniem. Chciałem pracować w zawodzie wyuczonym i dzięki znajomościom ojca to mi się udało. Dostałem pracę w tej firmie i od razu zaoferowano mi samodzielne stanowisko. Miałem wcześniej praktyki w takiej samej firmie i posiadałem niezbędną wiedzę. Nikt dzięki temu nie musiał mnie szkolić. Od razu świetnie sobie radziłem a doradzanie klientom mi się podobało. Ojciec był ze mnie zadowolony a informację o tym jak pracuję na bieżąco otrzymywał od swojego znajomego, który mnie zatrudnił. Po pięciu latach awansowałem na kierownika działu. Praca dalej mi się podobała, ale zapragnąłem robić coś na własną rękę i założyłem własne usługi doradztwa podatkowego również na terenie Poznania. Wielu klientów, z którymi wcześniej współpracowałem zdecydowało się przyjść do mnie, ponieważ mi ufali. Ojciec pękał z dumy i wszystkim chwalił się jakiego ma zaradnego i samodzielnego syna. Ja sam byłem z siebie szalenie zadowolony.

Założenie własnej firmy wyszło mi na dobre, ponieważ zacząłem osiągać zyski, o jakich pracując na etacie mogłem tylko pomarzyć. Wybudowałem sobie dom za miastem i kupiłem nowy samochód wysokiej klasy. Wtedy już też  byłem gotowy na założenie rodziny.