silnik elektryczny do łodzi

Prezent od moich kobiet czyli silnik elektryczny do łodzi

Dawno, dawno temu dostałem od ojca łódź motorową. Kiedyś bardzo często jeździłem z nią wypoczywać nad jeziora. Później pojawiła się praca i dzieci i jakoś zaczęło brakować mi czasu na taki wypoczynek.

Silnik elektryczny do łodzi do odnowionej łodzi

silnik elektryczny do łodziŁódź więc stała przez długie lata w garażu zupełnie nie tknięta i zastanawiałem się nawet czy by jej nie sprzedać. Było mi jednak jej trochę żal. Wiązało się z nią sporo pięknych wspomnień, również dla mojej żony. Ona była bardzo sentymentalna i przekonywała mnie, żeby zostawić ją w garażu. Na czterdzieste piąte urodziny razem z córkami sprezentowały mi niezwykłą rzecz. Kiedy wróciłem z pracy zaciągnęły mnie do garażu a tam stała moja łódź! Odrestaurowana wyglądała jak nowa. Dziewczyny zamontowały nawet silnik elektryczny do łodzi. I to nie byle jaki, musiał naprawdę sporo kosztować. Poza tym było kilka innych fajnych gadżetów a wśród nich baofeng. Marzyłem o czymś takim niemal od dziecka. Jeszcze tego dnia wsiedliśmy całą rodziną do samochodu i pojechaliśmy nad pobliskie jezioro. To było wspaniałe, poczułem się znowu jak nastolatek. Silnik elektryczny do łodzi chodził tak cicho, że miało się wrażenie jakbyśmy dryfowali po tafli jeziora. Większość czasu przesiedzieliśmy w ciszy delektując się otaczającym nas pięknem i spokojem. Do domu wróciłem szczęśliwy jak dziecko.

Zresztą nie tylko ja. Obiecaliśmy sobie, że od teraz więcej czasu będziemy spędzać razem. Tak naprawdę od jeziora dzieli nas kilkanaście kilometrów, możemy tu przyjeżdżać nawet co weekend.