Profesjonalna i szybka usługa szklarska

Wraz z mężem kupiliśmy stary dom wraz z budynkiem gospodarczym w miejscowości pod Szczecinem. Byliśmy bardzo podekscytowani i pełni zapału. Czekał nas gruntowny remont budynku mieszkalnego oraz prace w ogrodzie.

Fachowy szklarz ze Szczecina 

usługi szklarskie szczecinZamieszkanie w domu jednorodzinnym zawsze było moim marzeniem. Kiedy udało się nam zrealizować nasze plany byłam pełna energii i chciałam jak najszybciej doprowadzić dom i obejście do porządku. Kupiliśmy dom za okazyjną cenę i był nieco zaniedbany. Starsza pani która w nim mieszkała nie miała już siły i funduszy na to aby na bieżąco remontować budynek oraz pielęgnować ogród. Gdy tylko wprowadziliśmy się do domu zaczęliśmy mieć wrażenie, że oprócz nas mieszka ktoś w budynku gospodarczym. W nocy i nad ranem słychać było różne dziwne odgłosy dochodzące z tego budynku. Postanowiliśmy zamontować tam foto pułapkę aby sprawdzić co też przychodzi do nas w nocy. Ledwo pułapka została zamontowana a  mięliśmy odpowiedź. Do budynku przez rozbite okno wchodziły dwie kuny. To one tak hałasowały. Jako że są zwierzętami nocnymi w dzień byśmy ich nie dostrzegli. Aby zlikwidować problem wystarczyło wymienić szybę na nową. W tym celu wpisałam w wyszukiwarkę usługi szklarskie szczecin i czekałam na wyniki. Wybrałam szklarza, który po rozmowie telefonicznej wzbudził moje zaufanie i miał najszybszy czas realizacji zlecenia. Pan wymieniający szyby był bardzo profesjonalny i uprzejmy i znał się na tym co robił. Usługa nie była droga, a problem został zlikwidowany od ręki. Byłam bardzo zadowolona z tak szybkiej i fachowo wykonanej pracy.

Od momentu kiedy szyba w oknie została wymieniona nasz problem z kunami zniknął. Zwierzęta nie mają jak dostać się do wnętrza, a sam budynek gospodarczy wygląda o wiele lepiej. Wybita szyba okienna już nie straszy, a nowa prezentuje się znakomicie.