projektowanie wnętrz

Projektując wnętrza zawodowo

Jako projektant wnętrz pracuję już dwadzieścia lat. Przez te wszystkie lata mody na wystroje się zmieniały. Można powiedzieć, że kiedyś w ogóle nie było mowy o czymś takim jak desing. Jednak ja udowadniałam swoimi rysunkami i aranżacjami, że jak ktoś chce to może. Nie ma rzeczy niemożliwych.

Profesjonalne projektowanie wnętrz kluczem do sukcesu

projektowanie wnętrzNa przestrzeni tych wszystkich lat zmieniały się także potrzeby ludzi. Kiedyś każdy chciał, aby tanie projektowanie wnętrz – Lublin opierało się na tym, by wszystko było ładne. Każdy dodatek był dopasowany do mebli. Dzisiaj wszystko zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni. Każdy, kto zaprasza mnie w swoje progi chce, aby projekty wnętrz, które zostają przeze mnie wykonane były przede wszystkim nowoczesne oraz funkcjonalnie. Jako, że dzisiaj metraże mieszkań nie są duże, ponieważ nie każdego stać na duże przestrzenie wszyscy chcą, by pomieszczenia wydawały się dużo większe niż są w rzeczywistości. Ja jako architekt wnętrz codziennie stoję przed ogromnymi wyzwaniami i oczekiwaniami. Ponieważ jak każdemu projektantowi zależy mi na tym, aby każdy był zadowolony z moich pomysłów. Zależy mi także na tym, aby nie nakłaść wszystkich mebli i innych rzeczy w taki sposób, aby nikt nie mógł swobodnie przechodzić po pokoju. Moja pracownia aranżacji wnętrz jest jednym z najczęściej odwiedzonych lokali w Lublinie. Dzięki temu, że do każdego klienta podchodzę z indywidualnym stosunkiem i słuchał jego propozycji jestem w stanie zdecydowanie lepiej wykonać projekt. Dodatkowo podczas rozmowy poznaję charakter i temperament osoby, co także ułatwia mi wykonanie projektu.

Aranżacja wnętrz jest moją pasją, z której mogę wyżyć. Dzięki swoim pomysłom mogę dać innym ludziom radość. To daje mi satysfakcje i powoduje, że chcę dalej robić to wszystko. Piękne wnętrza są gwarantem dobrego samopoczucia.