Kraków apartament

Projektuję wnętrza – Kraków apartament

Zawsze interesowałam się projektowaniem wnętrz. Zaczęłam od urządzania swojego pokoju i innych pomieszczeń w moim rodzinnym domu. Potem pomagałam wielokrotnie moim znajomym w ich przemeblowaniach.

Krakowski apartament do wynajęcia

Kraków apartamentWtedy też postanowiłam, że w przyszłości zostanę dekoratorem wnętrz. Poszłam na studia z tego zakresu i starałam się mieć jak najwięcej praktyki. Czytałam też magazyny branżowe, żeby być na bieżąco z tym co się dzieje w branży wnętrzarskiej. Jednak kiedy przyszła pora na pracę to okazało się, że jest z nią ciężko. Nie było w Krakowie tylu biur projektowych, żebym mogła się załapać. Wtedy postanowiła że zajmę się czymś ryzykownym, ale ciekawym i być może zyskownym. Chodziło o Kraków apartament do wynajęcia. Ktoś przecież musi odpowiadać za wnętrza hotelowe, zakup mebli to jak to wszystko w środku wygląda. Właściciel może zadbać o to, by był to określony styl, ale raczej sam wszystkim się nie zajmie. Apartamenty w Krakowie można znaleźć na każdym kroku więc na pewno nie jest to branża niszowa. Postanowiłam tam spróbować. Moim pierwszym zadaniem był mały hostel na obrzeżach miasta, ale przecież nie zacznę od wielkiego pięciogwiazdkowego hotelu. Najważniejsze dla mnie było, ze właścicielowi się moja praca spodobała a ja miałam co wrzucić do portfolio. Mój pierwszy apartament do wynajęcia przyszedł jednak dosyć szybko. Miałam wyposażyć jeden z głównych apartamentów w hotelu. Każdy dekorator wnętrz dostał jedno pomieszczenie.

Moim zdaniem moje było najładniejsze, ale nie jestem przecież obiektywna. Cieszyłam się jednak, że miałam jakiś wkład w tej wynajem apartamentów. To była dobra zawodowa decyzja.