Różne rodzaje nowoczesnych telebimów

Nowoczesne ekrany i telebimy LED są jednym z podstawowych elementów prezentacji ruchomych treści reklamowych w wielu miejscach. Technologia LED i producenci tego typu elementów starają się, aby możliwe było wyprodukowanie ekranów o wielu rozmiarach, które będą dostosowane do pracy w wielu miejscach (najczęściej w środowisku miejskim).

Telebimy reklamowe i ekrany LED

telebimy producentDzięki wysokiej rozdzielczości ekranu, a także wyraźnemu ukazywaniu szczegółów, telebimy mogą być używane do wyświetlania filmów reklamowych na ulicach. Tego typu telebimy producent oferuje wielu firmom, które używają ich do wyświetlania filmów promocyjnych. Do popularnych form telebimów zaliczymy również ekrany LED typu naściennego, które mogą być elementem zdalnego prezentowania prezentacji reklamowej firmy lub instytucji. Dzięki możliwości zdalnego operowania treścią, możliwe jest łatwe i szybkie wyświetlanie wielu treści następujących po sobie. Telebimy montowane na zewnątrz muszą być także bardzo wytrzymałe, i odporne na wiele warunków atmosferycznych. Najważniejszym czynnikiem ochronnym jest odpowiednia powłoka antykorozyjna, dzięki której udaje się uchronić przed szkodliwym wpływem wody i wilgoci na konstrukcję telebimu. Telebimy LED są często wyprodukowane z zachowaniem zasad konstrukcji modułowych, które ułatwiają ich odpowiedni montaż. Dzięki temu udaje się zamontować telebim w niezwykle krótkim czasie.

Zamawianie telebimu przez przedsiębiorstwo odbywa się często na zasadach indywidualnej wyceny, opartej na analizie potrzeb danego klienta biznesowego. Dlatego ważne jest zaznaczenie oczekiwanych wymiarów i proporcji produkowanego na zamówienie telebimu. W wielu wypadkach udaje się wytworzyć ekrany LED, których nie moglibyśmy kupić w normalnej, seryjnej produkcji.