Serwis komputerowy

Serwis komputerowy zlikwiduje szkodliwy wirus

Prowadzę sprzedaż internetową już od roku. Posiadam swoją własną stronę, gdzie klienci wybierają towary, płacą za nie a później bo otrzymaniu wpłaty wysyłam im zamówione produkty. Z każdym miesiącem klientów jest coraz więcej. Sprzedaję głównie ubrania, czasami tańsze kosmetyki.

Mój serwis komputerowy jest bardzo profesjonalny

Serwis komputerowyPewnego dnia jak zawsze wstałem o ósmej i chciałem rozpocząć pracę. Odpaliłem mój komputer i nagle wyskoczył mi jakiś błąd. Nic nie mogłem z tym zrobić. Nie znam się za bardzo na tego typu sprawach, nie jestem informatykiem. Jedynym rozwiązaniem było pogotowie komputerowe jednak przecież nie mogłem skorzystać z komputera. Szybko się ubrałem i pobiegłem do miasta. Koszalin nie ma zbyt dużo takich działalności. Jedyny serwis komputerowy Koszalin blisko mojego domu rozpoczynał pracę od dziesiątej. Wróciłem do domu i przeczekałem dwie godziny by znów się tam udać. Sprowadziłem pracownika do domu, który przez chyba cztery godziny naprawiał mój sprzęt. Na szczęście udało mu się go uratować. Wyjaśnił mi, że mój komputer zaatakował bardzo szkodliwy wirus. Łatwo jest go dostać przeglądając różne zagraniczne strony. Na przykład takie na których zamawiam towary. Atakuje on cały system. Czasami jest bardzo groźny bo może wyszukać dane bankowe.

Jeżeli nastąpi szybka reakcja jest szansa na uratowanie komputera. Polecił mi zainwestowanie w dobry program antywirusowy. Przy mojej pracy jest to bardzo ważne. Od razu skorzystałem z jego rady. Od tego czasu nie było podobnych problemów. Program radzi sobie w trudnych sytuacjach.