Sprzedanie dwupokojowego mieszkania

Rodzina mi się powiększyła o bliźniaki i musiałem zastanowić się nad większym mieszkaniem, bo to obecne było już zdecydowanie za ciasne. Miałem dwa pokoje i trójkę dzieci, co powodowało, że wszystkim było zdecydowanie za ciasno. Zdecydowałem się na kupienie domu.

Wystawienie dwupokojowego mieszkania na sprzedaż

dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż warszawaKwestia z kupnem domu przebiegła bardzo sprawnie i w końcu moja rodzina miała wystarczająco dużo miejsca. Postanowiłem od razu, że wystawię swoje dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż Warszawa była miastem, gdzie dużo osób chciało mieszkać, dlatego wiedziałem, że mieszkanie w centrum sprzedam bez problemu. Nie miałem czasu, żeby wszystkim się osobiście zająć a żona była zajęta wychowywaniem dzieci i dbaniem o dom. Dlatego właśnie skorzystałem z pomocy biura nieruchomości i im zlecić sprzedaż mieszkania. Stało ono puste, ponieważ wszystkie meble zabrałem do swojego nowego domu. Zresztą każdy, kto kupuje mieszkanie i tak urządza je po swojemu, więc nawet było lepiej. Zostawiłem pośrednikowi klucze do mieszkania, żeby mógł swobodnie porobić zdjęcia i wystawić ofertę sprzedaży. Powiedziałem od razu jaka kwota mnie interesuje i reszta nie miała znaczenia. Mieszkanie mógł wystawić na sprzedaż za większe pieniądze a ja miałem dostać swoją pulę. Mieszkania nie odświeżałem przed sprzedażą, ponieważ nie miałem na to czasu. Osoba, która je kupi zrobi sobie remont na własną rękę. Mieszkanie było zadbane i dzięki temu szybko udało się znaleźć kupca. Pieniądze dostałem szybko.

Pieniądze ze sprzedaży mieszkania umieściłem na lokacie w banku. Miały to być pieniądze dla dzieci na studia. Byłem spokojny, ponieważ zabezpieczyłem im przyszłość a to stanowiło dla mnie sprawę priorytetową. Wiedziałem, że mojej rodzinie nie zabraknie niczego.