Sprzedaż ręcznie malowanych obrazów

Byłem artystą, który malował obrazy. W latach swojej świetności były moje obrazy pokazywane na różnych wystawach, jednak po latach wszystko się zmieniło. Ja zająłem się czymś innym a malowanie obrazów stało się moim hobby. Pracowałem na etacie, gdzie zarabiałem sporo pieniędzy.

Artysta oferujący dużo pięknych obrazów

obrazy ręcznie malowaneZ ręcznie malowanych obrazów nie miałem za dużo pieniędzy a musiałem utrzymać dużą rodzinę i dlatego poszedłem do pracy. Malowaniem obrazów zajmowałem się w wolnym czasie. Pewnego razu w wakacje jak wyjechałem nad morze, to zauważyłem, że ludzie sprzedawali na deptaku obrazy ręcznie malowane i postanowiłem zająć się tym samym. Kupiłem płótno, farby i wszystko, co było mi niezbędne. Rozstawiłem się w wolnym miejscu i zacząłem malować. Ludzie z zaciekawieniem mi się przyglądali, ponieważ byłem jedynym artystą, który malował obraz ręcznie na oczach przechodniów. Malowałem małe obrazy, które nie zajmowały tak wiele czasu. Klienci zaczęli pytać o cenę a ja podawałem dość niski koszt zakupu moich ręcznie malowanych obrazów. Po całym dniu zebrałem kilkaset złotych. Ludzie zachwalali moje obrazy, które były piękne i każdy chętnie je kupował. Codziennie zajmowałem swoje miejsce na deptaku a klienci to nawet na mnie czekali. Dostawałem nawet konkretne zlecenia na namalowanie obrazu i chętnie je wykonywałem. Zainteresował się mną właściciel galerii, który namówił mnie do malowania dla niego. Miałem na tym zarobić o wiele większe pieniądze.

Do malowania obrazów wróciłem, ponieważ w końcu zacząłem na tym zarabiać porządne pieniądze. Z czasem zrezygnowałem z pracy na etacie, bo mogłem wybrać tylko jedno zajęcie. Malowanie obrazów było czasochłonne, więc skupiłem się tylko na tym, bo sprawiało mi to najwięcej przyjemności.