Sprzęt rehabilitacyjny oferowany przez sklep medyczny

 

Osoby niepełnosprawne posiadają w obecnych czasach niezbędny dostęp do asortymentu medycznego w internecie. Poprzez strony internetowe sklepów medycznych klienci mogą zaopatrywać się w najlepszy sprzęt potrzebny w danym momencie. Jakie konkretnie podkategorie sprzętu rehabilitacyjnego są dostępne w sklepach medycznych w sieci?

Jakie sprzęt rehabilitacyjny sprzedaje sklep medyczny?

najlepszy internetowy sklep medycznyPodczas przeglądania stron internetowych oferujących wyposażenie rehabilitacyjne, możemy natknąć się na podstawowe produkty potrzebne osobom z problemami z poruszaniem się. Najważniejszym oferowanym produktem są różnego rodzaju wózki inwalidzkie dostosowane do wieku oraz potrzeb osób niepełnosprawnych. Najlepszy internetowy sklep medyczny oferuje długą gwarancję oraz dowóz wózków na miejsce. Oprócz nich w asortymencie sklepów medycznych znajdziemy laski oraz kule inwalidzkie. Laski są zazwyczaj wykonane z drewna, a kule dzielą się na modele łokciowe, pachowe, dziecięce i wyposażone w wiele nóg. Do dodatków do kul należą także nasadki stykające się z podłożem. Oferowane są one jako części zamienne, ponieważ ulegają szybkiemu zużyciu. Do podstawowego wyposażenia rehabilitacyjnego należą też podpórki na kołach oraz balkoniki. Podpórki mogą posiadać dwa, trzy lub cztery koła. Balkoniki aluminiowe są składane i stanowią bardzo dużą pomoc dla osób po wypadkach lub z niedowładami ciała. Mogą być także wyposażone w koła obok tradycyjnych nóg.

Sklepy medyczne w internecie oferują także wiele akcesoriów do ćwiczeń rehabilitacyjnych. Mogą być to małe piłeczki lub duże piłki potrzebne do wykonywania ćwiczeń. Dostępne są także rotory oraz specjalne poduszki rehabilitacyjne, odciążające mięśnie karku. Dzięki temu osoba chora może cieszyć się snem lepszej jakości.