różnokolorowe oświetlenie led

Tajemniczy ogród i różnokolorowe oświetlenie led

Mieszkam w domku jednorodzinnym. Nie jest to nowe budownictwo – dom odziedziczyłem po dziadkach, wybudowano go niedługo po wojnie.

Zdecydowaliśmy się na różnokolorowe oświetlenie led

różnokolorowe oświetlenie ledJednak po generalnym remoncie wygląda bardzo ładnie i spełnia wszelkie wymagania mieszkaniowe mojej rodziny. Odnowienie starego domu jest chyba nawet trudniejsze, niż wybudowanie domu od podstaw. Wymaga niemałej kreatywności odpowiednie zagospodarowanie starego budownictwa. Dla nas jednak największym wyzwanie okazał się ogród. Zarośnięty starymi drzewami i trawami sięgającymi pasa wymagał ogromnych nakładów pracy. Pracuję zawodowo jako producent oświetlenia, dlatego od zawsze marzyła mi się starannie dobrana oprawa oświetleniowa mojego ogrodu. Kiedy już zdołaliśmy okiełznać dzikość sadu oraz podwórza nadszedł czas na realizację tego planu. w grę wchodziło tylko różnokolorowe oświetlenie led. Jako pierwsza zakupiona została przez nas oprawa najazdowa. Brama wjazdowa jest dość znacznie oddalona od budynku mieszkalnego, więc wyznaczenie drogi dla pojazdu punktami świetlnymi okazało się bardzo wygodnym rozwiązaniem. Drugą inwestycją, której dokonaliśmy była kostka brukowa led. Może nie zakupilibyśmy jej ze względów ekonomicznych, gdyż jest dość droga, jednak ze względu na jej niezwykłe walory estetyczne znane mi z pracy postanowiliśmy oszczędzić trochę pieniędzy na ten cel. Zdecydowanie było warto.

Rozświetlająca okolicę tarasu lekko zamglonym, barwnym światłem sprawia nam ogromną radość, nadaje chwilom wyjątkowy charakter, kiedy w letnie wieczory siedzimy wszyscy razem przed domem ciesząc się wspaniałą pogodą i swoim towarzystwem.